logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Park Poule Toernooi 2010
maandag 6 t/m zondag 12 september 2010
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD t/m 12 & 13 HD 13 t/m 15 HD 15 t/m 18 Damesdubbel DD 12 t/m 16 DD 16 t/m 18 Gemengddubbel GD t/m 12 GD 13 t/m 16 GD 15 t/m 17 GD 17 & 18
Programma
ma 6 sep di 7 sep wo 8 sep do 9 sep vr 10 sep za 11 sep zo 12 sep alle data
Schema delen
Damesdubbel 14, 15 en 16 poule A   Damesdubbel 14, 15 en 16 poule B   Damesdubbel 14, 15 en 16 - Kruisfinales   v

Damesdubbel 14, 15 en 16 poule A

 

Annemiek van Noord /
Cynthia Vonk  (1)

Toos Schaap-Nederstigt /
Tineke Schaap 

Brenda Draaisma /
Tineke Draaisma 

Annemiek van Noord /
Cynthia Vonk  (1)

 

6-2 6-1 01:16   

6-1 6-1 01:06   

Toos Schaap-Nederstigt /
Tineke Schaap 

 

 

5-7 6-2 6-7 (3) 01:37   

Brenda Draaisma /
Tineke Draaisma 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Annemiek van Noord /
Cynthia Vonk 
2 12 0 24 5 2 0 0
2^ Brenda Draaisma /
Tineke Draaisma 
1 6 9 18 29 1 0 1
3 Toos Schaap-Nederstigt /
Tineke Schaap 
0 3 12 20 28 0 0 2

^^

Damesdubbel 14, 15 en 16 poule B

 

Jasmijn van der Werff /
Lotte Philippo  (2)

Ingrid Jansen /
Diana Keessen 

Marije van den Berg /
Denise Koole 

Jasmijn van der Werff /
Lotte Philippo  (2)

 

6-1 6-1 01:27   

7-6 (5) 4-6 7-6 (4) 01:59   

Ingrid Jansen /
Diana Keessen 

 

 

6-2 4-6 6-7 (5) 01:41   

Marije van den Berg /
Denise Koole 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jasmijn van der Werff /
Lotte Philippo 
2 12 3 30 20 2 0 0
2^ Marije van den Berg /
Denise Koole 
1 9 9 33 34 1 0 1
3 Ingrid Jansen /
Diana Keessen 
0 3 12 18 27 0 0 2

^^

Damesdubbel 14, 15 en 16 - Kruisfinales

Annemiek van Noord /
Cynthia Vonk 

finale

winnaar

 

Marije van den Berg /
Denise Koole 

 

Marije van den Berg /
Denise Koole 

wo 01:30   

 

 

 

Marije van den Berg /
Denise Koole 

Brenda Draaisma /
Tineke Draaisma 

 

6-2 2-6 7-6 (4) 01:17   

 

Jasmijn van der Werff /
Lotte Philippo 

 

Jasmijn van der Werff /
Lotte Philippo 

6-4 6-3 01:19   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 106
Totale speeltijd 13:12 138:50
Gemiddelde speeltijd 01:28 01:18
Langste wedstrijd 01:59
DD2P2: Jasmijn van der Werff/ Lotte Philippo-Marije van den Berg/ Denise Koole 7-6 (5) 4-6 7-6 (4)
02:43
HD1P1: Gerry Thelosen/ Glenn van Roodselaar-Henk van den Broek/ Jaap Philippo 7-6 (2) 7-6 (6)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Oktober 2019 02:00 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D