logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Park Poule Toernooi 2007
maandag 3 t/m zondag 9 september 2007
print MOBIEL nieuwe management
Herendubbel HD6 HD3 HD8 Damesdubbel DD3 DD8 Gemengddubbel GD8 GD3 GD6
Programma
ma 3 sep di 4 sep wo 5 sep do 6 sep vr 7 sep za 8 sep zo 9 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Damesdubbel 3 t/m 7 poule A

 

Well, Laura van /
Kaestner, DaniŽlle  (1)

Visser, Marieke /
Vonk, Cynthia 

Hirs, Wil /
Limonard, Renie 

Well, Laura van /
Kaestner, DaniŽlle  (1)

 

4-6 6-4 7-6 (9) 01:29   

6-1 6-2 00:54   

Visser, Marieke /
Vonk, Cynthia 

 

 

6-2 6-2 01:08   

Hirs, Wil /
Limonard, Renie 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Well, Laura van /
Kaestner, DaniŽlle 
2 12 3 29 19 2 0 0
2^ Visser, Marieke /
Vonk, Cynthia 
1 9 6 28 21 1 0 1
3 Hirs, Wil /
Limonard, Renie 
0 0 12 7 24 0 0 2

^^

Damesdubbel 3 t/m 7 poule B

 

Egmond, Debbie van /
Werff, Jasmijn van der  (2)

Groot, Mireille /
Teunissen, Milanne 

Soelen, Georgette van /
Hart, Michelle 

Egmond, Debbie van /
Werff, Jasmijn van der  (2)

 

3-6 4-6 01:31   

6-1 6-1 01:02   

Groot, Mireille /
Teunissen, Milanne 

 

 

3-6 6-2 7-6 (4) 01:19   

Soelen, Georgette van /
Hart, Michelle 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Groot, Mireille /
Teunissen, Milanne 
2 12 3 28 21 2 0 0
2^ Egmond, Debbie van /
Werff, Jasmijn van der 
1 6 6 19 14 1 0 1
3 Soelen, Georgette van /
Hart, Michelle 
0 3 12 16 28 0 0 2

^^

Damesdubbel 3 t/m 7 Kruisfinales

Well, Laura van /
Kaestner, DaniŽlle 

finale

winnaar

 

Well, Laura van /
Kaestner, DaniŽlle 

 

Egmond, Debbie van /
Werff, Jasmijn van der 

6-3 6-4 01:45   

 

 

 

Groot, Mireille /
Teunissen, Milanne 

Visser, Marieke /
Vonk, Cynthia 

 

6-3 5-7 7-6 (8) 01:48   

 

Groot, Mireille /
Teunissen, Milanne 

 

Groot, Mireille /
Teunissen, Milanne 

5-7 6-2 7-6 (8) 01:48   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 114
Totale speeltijd 12:44 144:59
Gemiddelde speeltijd 01:24 01:16
Langste wedstrijd 01:48
DD3X: Groot, Mireille/ Teunissen, Milanne-Visser, Marieke/ Vonk, Cynthia 5-7 6-2 7-6 (8)
02:02
DD8X: Blom, Marni/ Bas, Erly-Duindam, Ingrid/ Rutte, Sandy 6-3 4-6 7-6 (7)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Juli 2019 18:45 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D