logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Park Poule Toernooi 2004
maandag 23 t/m zondag 29 augustus 2004
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD67 HD89 Damesdubbel DD89 Gemengddubbel GD345 GD67 GD89
Programma
di 24 aug wo 25 aug do 26 aug vr 27 aug za 28 aug zo 29 aug alle data
Schema delen
poule A   poule B   poule C      v

Damesdubbel 8 en 9 poule A

 

Waerdt, Jo van de / Timp-Goedhart, Joke  (1)

Huis, Jacqueline / Beem, Gerrie van 

Haan, Talitha de / Jong, Baukje de 

Waerdt, Jo van de 8 / Timp-Goedhart, Joke 8  (1)

 

6-2 6-1 00:58   

6-2 7-6 (3) 01:42   

Huis, Jacqueline 8 / Beem, Gerrie van 9 

 

 

7-6 (6) 6-2 01:41   

Haan, Talitha de 9 / Jong, Baukje de 9 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Waerdt, Jo van de 8 / Timp-Goedhart, Joke 8  2 12 0 25 11 2 0 0
2 Huis, Jacqueline 8 / Beem, Gerrie van 9  1 6 6 16 20 1 0 1
3 Haan, Talitha de 9 / Jong, Baukje de 9  0 0 12 16 26 0 0 2

^^

Damesdubbel 8 en 9 poule B

 

Hof, Bep / Keuning, Antoinette  (2)

Huisman, Saskia / Jose, Chantal 

Keessen, Diana / Ettema, Marleen 

Hof, Bep 8 / Keuning, Antoinette 9  (2)

 

6-4 6-1 00:20   

6-3 6-0 00:27   

Huisman, Saskia 9 / Jose, Chantal 9 

 

 

6-1 6-1 01:14   

Keessen, Diana 9 / Ettema, Marleen 9 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Hof, Bep 8 / Keuning, Antoinette 9  2 12 0 24 8 2 0 0
2 Huisman, Saskia 9 / Jose, Chantal 9  1 6 6 17 14 1 0 1
3 Keessen, Diana 9 / Ettema, Marleen 9  0 0 12 5 24 0 0 2

^^

Damesdubbel 8 en 9 poule C

 

Dekker, Merel / Hoekstra, Annemieke 

Volgering, Wendy / Spithorst, Rilana 

Fits, Ingrid van der / Meijer, Jacqueline 

Dekker, Merel 8 / Hoekstra, Annemieke 9 

 

6-2 6-2 00:46   

4-6 6-1 7-6 (5) 01:34   

Volgering, Wendy 9 / Spithorst, Rilana 9 

 

 

4-6 2-6 01:07   

Fits, Ingrid van der 9 / Meijer, Jacqueline 8 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Dekker, Merel 8 / Hoekstra, Annemieke 9  2 12 3 29 17 2 0 0
2 Fits, Ingrid van der 9 / Meijer, Jacqueline 8  1 9 6 25 23 1 0 1
3 Volgering, Wendy 9 / Spithorst, Rilana 9  0 0 12 10 24 0 0 2

^^

Damesdubbel 8 en 9 (play off)

Waerdt, Jo van de 8 / Timp-Goedhart, Joke 8 

 

finale

winnaar

 

Waerdt, Jo van de / Timp-Goedhart, Joke 

 

 

Open plaats

 

 

 

 

 

Dekker, Merel / Hoekstra, Annemieke 

 

Dekker, Merel 8 / Hoekstra, Annemieke 9 

 

7-6 (5) 6-2 00:21   

 

 

Dekker, Merel / Hoekstra, Annemieke 

 

 

Huisman, Saskia 9 / Jose, Chantal 9 

6-0 6-4 01:07   

 

 

 

 

 

Hof, Bep / Keuning, Antoinette 

Huis, Jacqueline 8 / Beem, Gerrie van 9 

 

 

6-3 3-6 7-6 (3) 01:21   

 

Huis, Jacqueline / Beem, Gerrie van 

 

 

Volgering, Wendy 9 / Spithorst, Rilana 9 

6-4 6-3 01:09   

 

 

 

 

Hof, Bep / Keuning, Antoinette 

 

Open plaats

 

6-1 6-1 01:11   

 

 

Hof, Bep / Keuning, Antoinette 

 

 

Hof, Bep 8 / Keuning, Antoinette 9 

 

 

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 14 81
Totale speeltijd 14:58 101:47
Gemiddelde speeltijd 01:04 01:15
Langste wedstrijd 01:42
DD89P1: Waerdt, Jo van de/ Timp-Goedhart, Joke-Haan, Talitha de/ Jong, Baukje de 6-2 7-6 (3)
03:24
GD67P1: Keizer, Bob/ Keizer, Bianca-Jung, Odi/ Tjioe, Ron 6-4 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 22 Oktober 2019 15:52 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D