logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Park Poule Toernooi 2019
maandag 2 t/m zondag 8 september 2019
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel HE1 Herendubbel HD2 HD1 Damesenkel DE1 Damesdubbel DD1 Gemengddubbel GD1 GD2
Programma
ma 2 sep di 3 sep wo 4 sep do 5 sep vr 6 sep za 7 sep zo 8 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Dames Dubbelspel poule A

 

Kim Bloemberg /
Marjon Bloemberg-Ligthart  (1)

Sandy Kegels /
Annet Berendregt 

Gwen Hetharia /
Suzanna van Houweninge 

Kim Bloemberg /
Marjon Bloemberg-Ligthart  (1)

 

6-4 5-7 7-6 01:30   

7-6 (4) 6-4 01:34   

Sandy Kegels /
Annet Berendregt 

 

 

6-2 6-0 01:14   

Gwen Hetharia /
Suzanna van Houweninge 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Kim Bloemberg /
Marjon Bloemberg-Ligthart 
2 12 3 31 27 2 0 0
2^ Sandy Kegels /
Annet Berendregt 
1 9 6 29 20 1 0 1
3 Gwen Hetharia /
Suzanna van Houweninge 
0 0 12 12 25 0 0 2

^^

Dames Dubbelspel poule B

 

Cindy de Ruijter /
Esther Duijff  (2)

Edith van der Meij /
Melanie Lasance 

Sylvia de Gruijter-van Opzeeland /
Odile van den Broek 

Cindy de Ruijter /
Esther Duijff  (2)

 

6-3 6-2 01:12   

6-1 6-3 00:17   

Edith van der Meij /
Melanie Lasance 

 

 

2-6 3-6 01:11   

Sylvia de Gruijter-van Opzeeland /
Odile van den Broek 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Cindy de Ruijter /
Esther Duijff 
2 12 0 24 9 2 0 0
2^ Sylvia de Gruijter-van Opzeeland /
Odile van den Broek 
1 6 6 16 17 1 0 1
3 Edith van der Meij /
Melanie Lasance 
0 0 12 10 24 0 0 2

^^

Dames Dubbelspel - Kruisfinales

Kim Bloemberg /
Marjon Bloemberg-Ligthart  (1)

finale

winnaar

 

Kim Bloemberg /
Marjon Bloemberg-Ligthart  (1)

 

Sylvia de Gruijter-van Opzeeland /
Odile van den Broek 

6-2 6-1 00:54   

 

 

 

Sandy Kegels /
Annet Berendregt 

Sandy Kegels /
Annet Berendregt 

 

6-4 6-4 03:03   

 

Sandy Kegels /
Annet Berendregt 

 

Cindy de Ruijter /
Esther Duijff  (2)

wo   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 58
Totale speeltijd 10:55 85:40
Gemiddelde speeltijd 01:12 01:28
Langste wedstrijd 03:03
DD1X: Sandy Kegels/ Annet Berendregt-Kim Bloemberg/ Marjon Bloemberg-Ligthart 6-4 6-4
05:38
HD2P1: Michael Olijerhoek/ Eric Peters-Ben Jansen/ Ed Post 6-4 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 November 2019 08:19 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D