logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Veteranen Open Toernooi
dinsdag 24 t/m vrijdag 27 oktober 2017
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel HD60+A HD60+B Gemengddubbel GD60+
Programma
di 24 okt wo 25 okt do 26 okt vr 27 okt alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Gemengddubbel 60+ poule A

 

Ria Trouwen /
Bob Trouwen  (1)

Maurice Schipper /
Angela Sneekes 

Henk van den Broek /
Puck Groot 

Ria Trouwen /
Bob Trouwen  (1)

 

6-0 6-3 01:30   

0-6 0-3 01:30   

Maurice Schipper /
Angela Sneekes 

 

 

1-6 0-6 01:30   

Henk van den Broek /
Puck Groot 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Henk van den Broek /
Puck Groot 
2 12 0 21 1 2 0 0
2^ Ria Trouwen /
Bob Trouwen 
1 6 6 12 12 1 0 1
3 Maurice Schipper /
Angela Sneekes 
0 0 12 4 24 0 0 2

^^

Gemengddubbel 60+ poule B

 

Tanja Heyink /
Theo Groot  (2)

Klaas van den Berg /
Marga van den Berg-Schering 

Petra Gravemaker /
Jan Gravemaker 

Tanja Heyink /
Theo Groot  (2)

 

6-1 6-1 00:58   

6-4 6-1 01:30   

Klaas van den Berg /
Marga van den Berg-Schering 

 

 

6-4 6-2 01:30   

Petra Gravemaker /
Jan Gravemaker 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Tanja Heyink /
Theo Groot 
2 12 0 24 7 2 0 0
2^ Klaas van den Berg /
Marga van den Berg-Schering 
1 6 6 14 18 1 0 1
3 Petra Gravemaker /
Jan Gravemaker 
0 0 12 11 24 0 0 2

^^

Gemengddubbel 60+ - Kruisfinales

Henk van den Broek /
Puck Groot 

finale

winnaar

 

Henk van den Broek /
Puck Groot 

 

Klaas van den Berg /
Marga van den Berg-Schering 

6-1 6-1 01:30   

 

 

 

Henk van den Broek /
Puck Groot 

Ria Trouwen /
Bob Trouwen  (1)

 

5-7 6-0 11-9 01:30   

 

Ria Trouwen /
Bob Trouwen  (1)

 

Tanja Heyink /
Theo Groot  (2)

6-1 3-6 10-8 01:30   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Klaas van den Berg /
Marga van den Berg-Schering 

 

 

 

Tanja Heyink /
Theo Groot  (2)

 

Tanja Heyink /
Theo Groot  (2)

6-2 6-0 01:30   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 26
Totale speeltijd 14:28 38:04
Gemiddelde speeltijd 01:26 01:27
Langste wedstrijd 01:30
GD60P1: Ria Trouwen/ Bob Trouwen-Maurice Schipper/ Angela Sneekes 6-0 6-3
01:55
HD60AP1: Cees te Beek/ Bas Timmerman-Harry Hachmang/ Roland van Helden 6-3 6-7 (5) 11-9
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 14 November 2019 01:44 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D