logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Park Poule Toernooi 2016
maandag 5 t/m zondag 11 september 2016
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel HEA HE2 Herendubbel HDA HD2 HD3 Damesenkel DE DE2 Damesdubbel DDA DD2 Gemengddubbel GDA GD GD3 GD4
Programma
ma 5 sep di 6 sep wo 7 sep do 8 sep vr 9 sep za 10 sep zo 11 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Dames Dubbel 2 poule A

 

Willy van Wezep /
Puck Groot  (1)

Buse Colakoglu /
Lara Gumus 

Willy van Wezep /
Puck Groot  (1)

 

6-0 6-1 01:25   

Buse Colakoglu /
Lara Gumus 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Willy van Wezep /
Puck Groot 
1 6 0 12 1 1 0 0
2^ Buse Colakoglu /
Lara Gumus 
0 0 6 1 12 0 0 1

^^

Dames Dubbel 2 poule B

 

Sandra Eleveld /
Charlotte Stui  (2)

Anne Kraaijkamp /
Joanne van den Berg 

Teddie Klaassen / Maud vd Berg
Teddie Klaassen /
Maud van den Berg 

Sandra Eleveld /
Charlotte Stui  (2)

 

7-5 2-6 10-4 01:45   

6-4 7-5 01:46   

Anne Kraaijkamp /
Joanne van den Berg 

 

 

6-3 6-4 01:29   

Teddie Klaassen / Maud vd Berg
Teddie Klaassen /
Maud van den Berg 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Sandra Eleveld /
Charlotte Stui 
2 12 3 29 26 2 0 0
2^ Anne Kraaijkamp /
Joanne van den Berg 
1 9 6 29 23 1 0 1
3 Teddie Klaassen / Maud vd Berg
Teddie Klaassen /
Maud van den Berg 
0 0 12 16 25 0 0 2

^^

Dames Dubbel 2 - Kruisfinales

Willy van Wezep /
Puck Groot  (1)

finale

winnaar

 

Willy van Wezep /
Puck Groot  (1)

 

Anne Kraaijkamp /
Joanne van den Berg 

6-1 6-1 01:00   

 

 

 

Willy van Wezep /
Puck Groot  (1)

Buse Colakoglu /
Lara Gumus 

 

4-6 6-2 7-6 (2) 01:42   

 

Sandra Eleveld /
Charlotte Stui  (2)

 

Sandra Eleveld /
Charlotte Stui  (2)

6-4 6-0 01:11   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 7 91
Totale speeltijd 10:18 141:14
Gemiddelde speeltijd 01:28 01:33
Langste wedstrijd 01:46
DD2P2: Sandra Eleveld/ Charlotte Stui-Teddie Klaassen / Maud vd Berg (Teddie Klaassen/ Maud van den Berg) 6-4 7-5
03:30
GD3X: Roland van Helden/ Arianne Berkouwer-Van Der Kooij-Daniek Hendriksen/ Gino van Schagen 6-4 3-6 10-8
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Oktober 2019 02:17 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D