logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Park PouleToernooi
maandag 31 augustus 2015 t/m zondag 6 september 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel HEA HEB Herendubbel HDA HDB HDC HDD Damesenkel DE Damesdubbel DDA DDB Gemengddubbel GDA GDB GDC
Programma
ma 31 aug di 1 sep wo 2 sep do 3 sep vr 4 sep za 5 sep zo 6 sep alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   v

Dames Dubbel A poule A

 

Melissa Gon /
Cyrilla Hardebol-Wijnen  (1)

Ingrid Jansen /
Diana Keessen 

Lisa Hardebol /
Natasja Post 

Melissa Gon /
Cyrilla Hardebol-Wijnen  (1)

 

6-1 6-0 00:57   

6-4 6-3 01:09   

Ingrid Jansen /
Diana Keessen 

 

 

3-6 4-6 01:50   

Lisa Hardebol /
Natasja Post 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Melissa Gon /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 
2 12 0 24 8 2 0 0
2^ Lisa Hardebol /
Natasja Post 
1 6 6 19 19 1 0 1
3 Ingrid Jansen /
Diana Keessen 
0 0 12 8 24 0 0 2

^^

Dames Dubbel A poule B

 

Sandy Kegels /
Annet Berendregt  (2)

Sandra Eleveld /
Esma Jongenelis 

Toos Schaap-Nederstigt /
Riet van der Velden Nederstigt 

Sandy Kegels /
Annet Berendregt  (2)

 

4-6 6-2 7-6 (4) 01:30   

6-3 6-3 01:11   

Sandra Eleveld /
Esma Jongenelis 

 

 

6-2 6-3 01:53   

Toos Schaap-Nederstigt /
Riet van der Velden Nederstigt 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Sandy Kegels /
Annet Berendregt 
2 12 3 29 20 2 0 0
2^ Sandra Eleveld /
Esma Jongenelis 
1 9 6 26 22 1 0 1
3 Toos Schaap-Nederstigt /
Riet van der Velden Nederstigt 
0 0 12 11 24 0 0 2

^^

Dames Dubbel A - Kruisfinales

Melissa Gon /
Cyrilla Hardebol-Wijnen  (1)

finale

winnaar

 

Melissa Gon /
Cyrilla Hardebol-Wijnen  (1)

 

Sandra Eleveld /
Esma Jongenelis 

6-2 6-3 02:02   

 

 

 

Melissa Gon /
Cyrilla Hardebol-Wijnen  (1)

Lisa Hardebol /
Natasja Post 

 

6-3 6-2 01:07   

 

Sandy Kegels /
Annet Berendregt  (2)

 

Sandy Kegels /
Annet Berendregt  (2)

7-6 (6) 4-6 7-6 (8) 02:02   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 9 88
Totale speeltijd 13:41 114:30
Gemiddelde speeltijd 01:31 01:18
Langste wedstrijd 02:02
DDAX: Melissa Gon/ Cyrilla Hardebol-Wijnen-Sandra Eleveld/ Esma Jongenelis 6-2 6-3
02:23
HEBP1: Bryan Martignoni-Guy van Megen 7-6 (9) 7-6 (3)
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Oktober 2019 03:08 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D