logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Mei Rating Toernooi
zondag 3 mei 2015
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel Rating A Rating B
Programma
zo 3 mei alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play-off   v

Gemengde Teams B poule A

 

Julianne de Ruiter /
Roman van der Flier  (1)

Kim Teo /
Gwen Teo 

Niek van Raaij /
Lyndie Coorengel 

Diana Keessen /
Richard Beukenkamp 

Barry Jongbloed /
Rodin Vergne 

Julianne de Ruiter /
Roman van der Flier  (1)

 

5-2 00:30   

5-2 00:33   

5-1 00:18   

5-3 01:01   

Kim Teo /
Gwen Teo 

 

 

3-5 00:52   

1-5 00:34   

2-5 00:34   

Niek van Raaij /
Lyndie Coorengel 

 

 

 

3-5 00:30   

5-0 00:30   

Diana Keessen /
Richard Beukenkamp 

 

 

 

 

5-4 (2) 00:39   

Barry Jongbloed /
Rodin Vergne 

 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Julianne de Ruiter /
Roman van der Flier 
4 12 0 20 8 4 0 0
2 Diana Keessen /
Richard Beukenkamp 
3 9 3 16 13 3 0 1
3 Niek van Raaij /
Lyndie Coorengel 
2 6 6 15 13 2 0 2
4 Barry Jongbloed /
Rodin Vergne 
1 3 9 12 17 1 0 3
5 Kim Teo /
Gwen Teo 
0 0 12 8 20 0 0 4

^^

Gemengde Teams B poule B

 

Chris Geijs /
Natasja Post  (2)

Liesbeth Eindhoven /
Michael van Gennip 

Robert Uitermark /
Justien Heijne 

Paul van Lochem /
Isabel Weltz 

Gea Vonk /
Patrick Bos 

Chris Geijs /
Natasja Post  (2)

 

5-1 00:30   

5-1 00:34   

1-5 00:35   

wo   

Liesbeth Eindhoven /
Michael van Gennip 

 

 

5-3 00:34   

1-5 00:28   

5-3 00:11   

Robert Uitermark /
Justien Heijne 

 

 

 

1-5 00:30   

3-5 00:29   

Paul van Lochem /
Isabel Weltz 

 

 

 

 

5-4 (4) 00:36   

Gea Vonk /
Patrick Bos 

 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Paul van Lochem /
Isabel Weltz 
4 12 0 21 6 4 0 0
2 Liesbeth Eindhoven /
Michael van Gennip 
3 9 3 17 11 3 0 1
3 Gea Vonk /
Patrick Bos 
2 6 6 18 13 2 0 2
4 Robert Uitermark /
Justien Heijne 
1 3 9 13 15 1 0 3
5 Chris Geijs /
Natasja Post  *
0 0 12 0 24 0 0 4

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6). Voor het DSS (indien van toepassing) tellen de werkelijke uitslagen.

^^

Gemengde Teams B - Play-off

Julianne de Ruiter /
Roman van der Flier  (1)

 

 

 

Paul van Lochem /
Isabel Weltz 

Zo 03/05 16:30 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 20 32
Totale speeltijd 10:28 17:47
Gemiddelde speeltijd 00:31 00:33
Langste wedstrijd 01:01
RATBP1: Julianne de Ruiter/ Roman van der Flier-Barry Jongbloed/ Rodin Vergne 5-3
01:01
RATBP1: Julianne de Ruiter/ Roman van der Flier-Barry Jongbloed/ Rodin Vergne 5-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 Juli 2019 19:10 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D