logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
One Set To Play Tournament
zondag 17 augustus 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemixed Dubbel GDA GDB
Programma
zo 17 aug alle data
Schema delen
poule A   poule B   Kruisfinales   5e & 6e plaats   v

Gemixte Dubbel A poule A

 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

Robert Uitermark /
Patrick Bos 

Mireille Groot /
Roland van Helden 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

 

7-5 00:43   

1-6 00:34   

Robert Uitermark /
Patrick Bos 

 

 

5-7 00:54   

Mireille Groot /
Roland van Helden 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Mireille Groot /
Roland van Helden 
2 6 0 13 6 2 0 0
2^ Patrick Koole /
Claudia Saia 
1 3 3 8 11 1 0 1
3 Robert Uitermark /
Patrick Bos 
0 0 6 10 14 0 0 2

^^

Gemixte Dubbel A poule B

 

Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol  (2)

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

Xander Provoost /
Denise Koole 

Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol  (2)

 

4-6 00:50   

6-3 00:36   

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

 

 

6-2 00:41   

Xander Provoost /
Denise Koole 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 
2 6 0 12 6 2 0 0
2^ Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol 
1 3 3 10 9 1 0 1
3 Xander Provoost /
Denise Koole 
0 0 6 5 12 0 0 2

^^

Gemixte Dubbel A - Kruisfinales

Mireille Groot /
Roland van Helden 

finale

winnaar

 

Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol  (2)

 

Glenn van Roodselaar /
Lisa Hardebol  (2)

6-0 00:31   

 

 

 

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

 

6-3 00:43   

 

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

 

Jos Nix /
Cyrilla Hardebol-Wijnen 

6-3 00:31   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Mireille Groot /
Roland van Helden 

 

 

 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

 

Patrick Koole /
Claudia Saia  (1)

6-0 00:24   

^^

Gemixte Dubbel A - 5e & 6e plaats

Robert Uitermark /
Patrick Bos 

 

 

Robert Uitermark /
Patrick Bos 

Xander Provoost /
Denise Koole 

6-4 00:49   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 11 31
Totale speeltijd 07:16 21:45
Gemiddelde speeltijd 00:39 00:42
Langste wedstrijd 00:54
GDAP1: Mireille Groot/ Roland van Helden-Robert Uitermark/ Patrick Bos 7-5
00:54
GDAP1: Mireille Groot/ Roland van Helden-Robert Uitermark/ Patrick Bos 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 September 2019 14:54 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D