logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Het Nieuwe Brug Open Toernooi
zondag 14 t/m zondag 21 juli 2013
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herenenkel
HE4 HE6 HE7 HE8
Herendubbel
HD4 HD6 HD 6 35+ HD7 HD8
Damesenkel
DE4 DE6 DE7 DE8
Damesdubbel
DD5 DD635 DD7 DD735 DD8
Gemengddubbel
GD5 GD 6 35+ GD7 GD735 GD8
Programma
zo 14 jul ma 15 jul di 16 jul wo 17 jul do 18 jul vr 19 jul za 20 jul zo 21 jul alle data
Schema delen

Damesdubbel 5

 

Sandra Neijts /
Cynthia Vonk  (1)

Tineke van der Peet /
Simone Hoogendoorn-Veltman 

Mireille Groot /
Eveline Vlaskamp 

Roma Musch /
Monique van Strien 

Rosanne Waardijk /
Claudia van Tienderen 

Sandra Neijts T.C. W.O.C. 5 (5,39) /
Cynthia Vonk T.C. De Nieuwe Brug 6 (5,61)  (1)

 

6-1 6-1 01:05   

6-3 6-2 01:14   

wo   

6-0 7-6 (6) 01:33   

Tineke van der Peet Lucky Strike 7 (7,34) /
Simone Hoogendoorn-Veltman Lucky Strike 6 (5,88) 

 

 

7-5 1-6 6-0 01:47   

wo   

3-6 1-6 01:14   

Mireille Groot T.C. De Cirkel 6 (6,27) /
Eveline Vlaskamp T.C. De Nieuwe Brug 8 (7,42) 

 

 

 

wo   

6-4 4-6 3-6 02:26   

Roma Musch T.V. Spaarndam 7 (6,57) /
Monique van Strien T.V. Spaarndam 6 (5,21) 

 

 

 

 

wo   

Rosanne Waardijk T.C. De Nieuwe Brug 6 (6,93) /
Claudia van Tienderen T.C. Zwaanshoek 6 (6,08) 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Sandra Neijts T.C. W.O.C. 5 (5,39) /
Cynthia Vonk T.C. De Nieuwe Brug 6 (5,61) 
4 24 0 49 13 4 0 0
2 Rosanne Waardijk T.C. De Nieuwe Brug 6 (6,93) /
Claudia van Tienderen T.C. Zwaanshoek 6 (6,08) 
3 18 9 46 30 3 0 1
3 Tineke van der Peet Lucky Strike 7 (7,34) /
Simone Hoogendoorn-Veltman Lucky Strike 6 (5,88) 
2 12 15 32 35 2 0 2
4 Mireille Groot T.C. De Cirkel 6 (6,27) /
Eveline Vlaskamp T.C. De Nieuwe Brug 8 (7,42) 
1 12 18 41 42 1 0 3
5 Roma Musch T.V. Spaarndam 7 (6,57) /
Monique van Strien T.V. Spaarndam 6 (5,21)  *
0 0 24 0 48 0 0 4

*Bij opgave van één wedstrijd, zijn voor de stand alle wedstrijden verloren (0-6 0-6). Voor het DSS tellen de werkelijke uitslagen.

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 10 247
Totale speeltijd 09:19 343:23
Gemiddelde speeltijd 00:55 01:23
Langste wedstrijd 02:26
DD5P1: Rosanne Waardijk/ Claudia van Tienderen-Mireille Groot/ Eveline Vlaskamp 4-6 6-4 6-3
02:58
HE7: Willem Wester-Henry van Engelen 6-2 7-5
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Vereniging Speelsterkte (Rating)
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Oktober 2019 02:01 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D