logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Holland Tennis Group K5 & Open Jeugd Toernooi
zondag 31 juli 2011 t/m zaterdag 6 augustus 2011
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensenkel
JE8 JE10 JE12 JE14 JE17
Jongensdubbel
JD10 JD12 JD14 JD17
Meisjesenkel
ME10 ME12 ME14 ME17
Meisjesdubbel
MD12 MD14 MD17
Programma
zo 31 jul ma 1 aug di 2 aug wo 3 aug do 4 aug vr 5 aug za 6 aug alle data
Schema delen
poule A   poule B   Play-off   v

Jongensdubbel t/m 10 jr poule A

 

Max Schopman /
Rebel Hommes  (1)

Mayro Brand /
Mees de Ruiter 

Luc de Ruiter /
Igor Danser 

Bink van der Lee /
Lars Stuip 

Max Schopman 7 (7,76) /
Rebel Hommes 8 (7,61)  (1)

 

6-0 6-0 00:55   

6-0 7-5 01:39   

6-0 6-0 00:49   

Mayro Brand 9 (8,87) /
Mees de Ruiter 9 (8,17) 

 

 

1-6 3-6 01:21   

6-4 6-3 01:19   

Luc de Ruiter 9 (8,76) /
Igor Danser 8 (8,18) 

 

 

 

6-0 6-1 00:50   

Bink van der Lee 9 (9,14) /
Lars Stuip 9 (9,08) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Max Schopman 7 (7,76) /
Rebel Hommes 8 (7,61) 
3 18 0 37 5 3 0 0
2 Luc de Ruiter 9 (8,76) /
Igor Danser 8 (8,18) 
2 12 6 29 18 2 0 1
3 Mayro Brand 9 (8,87) /
Mees de Ruiter 9 (8,17) 
1 6 12 16 31 1 0 2
4 Bink van der Lee 9 (9,14) /
Lars Stuip 9 (9,08) 
0 0 18 8 36 0 0 3

^^

Jongensdubbel t/m 10 jr poule B

 

Twan van Zijl /
Pepijn Weustink  (2)

Daan Schmidt /
Ennis Stewart 

Lucas van Hengel /
Dirk Ottevanger 

Stijn van Elk /
Cas van Elk 

Twan van Zijl 9 (8,15) /
Pepijn Weustink 8 (8,07)  (2)

 

6-1 3-6 6-7 02:23   

4-6 3-6 01:24   

6-1 6-1 01:03   

Daan Schmidt 9 (8,5) /
Ennis Stewart 8 (8,32) 

 

 

6-2 5-7 4-6 02:05   

6-2 6-4 01:12   

Lucas van Hengel 9 (9,29) /
Dirk Ottevanger 9 (8,81) 

 

 

 

6-1 6-3 01:16   

Stijn van Elk 9 (8,39) /
Cas van Elk 9 (8,77) 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Lucas van Hengel 9 (9,29) /
Dirk Ottevanger 9 (8,81) 
3 18 3 39 26 3 0 0
2 Daan Schmidt 9 (8,5) /
Ennis Stewart 8 (8,32) 
2 15 9 41 36 2 0 1
3 Twan van Zijl 9 (8,15) /
Pepijn Weustink 8 (8,07) 
1 9 12 34 28 1 0 2
4 Stijn van Elk 9 (8,39) /
Cas van Elk 9 (8,77) 
0 0 18 12 36 0 0 3

^^

Jongensdubbel t/m 10 jr - Play-off

Max Schopman 7 (7,76) /
Rebel Hommes 8 (7,61) 

 

 

Max Schopman /
Rebel Hommes 

Lucas van Hengel 9 (9,29) /
Dirk Ottevanger 9 (8,81) 

6-1 6-1 01:11   

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 13 224
Totale speeltijd 17:27 293:28
Gemiddelde speeltijd 01:20 01:18
Langste wedstrijd 02:23
JD10P2: Daan Schmidt/ Ennis Stewart-Twan van Zijl/ Pepijn Weustink 1-6 6-3 7-6
02:55
JD12P1: Cohen/ Laurens Beijnen-Robin Boerhorst/ Nils Nelissen 6-4 6-7 6-3
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Info bij spelers: Speelsterkte (Rating) {Ranking}
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 23 Oktober 2019 02:01 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D