logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Open Jeugd Weekend Dubbel Toernooi
zaterdag 29 t/m zondag 30 maart 2014
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Jongensdubbel J11TM12 J11TM14 Meisjesdubbel M11TM14 Gemengddubbel GROEN1
Programma
za 29 mrt zo 30 mrt alle data
Schema delen
poule A   poule B   Nrs 1, 2, 3 en 4   Nrs 5, 6 en 7   v

Groen 1 10 t/m 12 jaar poule A

 

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek  (1)

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek  (1)

 

4-1 4-0 2-0 01:00   

2-4 4-1 01:00   

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

 

 

0-4 1-4 0-4 01:00   

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek 
4 11 3 16 6 1 1 0
2^ Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 
2 12 3 17 7 1 1 0
3 Dion den Hartog /
Bart Stroes 
0 0 17 2 22 0 0 2

^^

Groen 1 10 t/m 12 jaar poule B

 

Kyler Cosijn /
Stan den Braber  (2)

Ties Sebregts /
Casper Klipp 

Lucas Wenneker /
Sean Veira 

James Pikkaart /
Niamh Egan 

Kyler Cosijn /
Stan den Braber  (2)

 

4-2 1-4 0-1 01:00   

4-0 4-0 4-0 3-0 01:00   

4-1 4-0 4-0 3-0 01:00   

Ties Sebregts /
Casper Klipp 

 

 

4-0 4-0 4-0 4-0 3-0 01:00   

4-0 4-0 1-0 01:00   

Lucas Wenneker /
Sean Veira 

 

 

 

0-4 1-4 0-2 01:00   

James Pikkaart /
Niamh Egan 

 

 

 

 



Stand (^ gaat door)

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1^ Ties Sebregts /
Casper Klipp 
6 25 5 35 5 3 0 0
2^ Kyler Cosijn /
Stan den Braber 
4 26 4 35 8 2 0 1
3 James Pikkaart /
Niamh Egan 
2 9 18 11 25 1 0 2
4 Lucas Wenneker /
Sean Veira 
0 0 33 1 44 0 0 3

^^

Groen 1 10 t/m 12 jaar - Nrs 1, 2, 3 en 4

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek 

finale

winnaar

 

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek 

 

Kyler Cosijn /
Stan den Braber 

5-3 01:00   

 

 

 

Stefan van Haren /
Thijmen Klarenbeek 

Ties Sebregts /
Casper Klipp 

 

4-2 4-0 1-0 01:00   

 

Ties Sebregts /
Casper Klipp 

 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

5-4 2-1 01:00   

 

 

Om 3e/4e plaats:

 

 

Kyler Cosijn /
Stan den Braber 

 

 

 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

 

Bodi van Galen /
Diemer Klarenbeek 

5-4 0-4 1-0 01:00   

^^

Groen 1 10 t/m 12 jaar - Nrs 5, 6 en 7

James Pikkaart /
Niamh Egan 

finale

winnaar

 

James Pikkaart /
Niamh Egan 

 


Open plaats

 

 

 

 

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

Lucas Wenneker /
Sean Veira 

 

4-0 5-3 01:00   

 

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

 

Dion den Hartog /
Bart Stroes 

4-1 4-1 4-1 01:00   

 

^^

Tijdstatistiek:

  Categorie Hele toernooi
Gespeelde wedstrijden 15 45
Totale speeltijd 15:00 45:00
Gemiddelde speeltijd 01:00 01:00
Langste wedstrijd 01:00
GROEN1P1: Stefan van Haren/ Thijmen Klarenbeek-Dion den Hartog/ Bart Stroes 4-1 4-0 2-0
01:00
GROEN1P1: Stefan van Haren/ Thijmen Klarenbeek-Dion den Hartog/ Bart Stroes 4-1 4-0 2-0
Klik hier voor een ranglijst van de speeltijden van de deelnemers.
Legenda:
(X) achter de naam betekent geplaatst als X
Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 10 December 2019 19:11 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D