logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Heren Dubbel Competitie Zaterdag Winter 2019-2020
zaterdag 28 september 2019 t/m zaterdag 28 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Herendubbel Eredivisie Hoofdklasse 1ste Klasse 2e Klasse 3e Klasse A 3e Klasse B
Programma
za 28 sep za 5 okt za 12 okt za 19 okt za 26 okt za 2 nov za 9 nov za 16 nov za 23 nov za 30 nov za 7 dec za 14 dec alle data
Schema delen
Poule A   Poule B   v

Poule A

 

Cees Waalewijn /
Coen Wassink 

Jaap Hof /
Jacco Rustman 

Roland van Helden /
Ties van Zanten 

André Vink /
Paul Raaphorst 

Ad de Jong /
Ard Parlevliet 

Ben Kamer /
Johan Kamer 

Michiel Faassen /
Michael Draijer /
Hans Mense 

Frans Boelé /
Carlo Prick /
Marcel Haleber 

Cees Waalewijn /
Coen Wassink 

 

3-11   

7-5   

5-9   

2-12   

Za 30/11 14:00 

Za 14/12 15:00 

  

Jaap Hof /
Jacco Rustman 

  

 

9-4   

8-7   

Za 30/11 18:00 

12-2   

  

Za 14/12 19:00 

Roland van Helden /
Ties van Zanten 

  

  

 

5-6   

Za 14/12 16:00 

  

8-8   

Za 30/11 17:00 

André Vink /
Paul Raaphorst 

  

  

  

 

  

Za 14/12 17:00 

Za 30/11 18:00 

8-4   

Ad de Jong /
Ard Parlevliet 

  

  

  

  

 

15-2   

11-3   

9-2   

Ben Kamer /
Johan Kamer 

  

  

  

  

  

 

2-11   

6-9   

Michiel Faassen /
Michael Draijer /
Hans Mense 

  

  

  

  

  

  

 

11-6   

Frans Boelé /
Carlo Prick /
Marcel Haleber 

  

  

  

  

  

  

  

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Ad de Jong /
Ard Parlevliet 
16 16 0 47 9 4 0 0
2 Jaap Hof /
Jacco Rustman 
14 14 2 40 16 3 1 0
3 André Vink /
Paul Raaphorst 
12 12 4 30 22 2 2 0
4 Michiel Faassen /
Michael Draijer /
Hans Mense 
10 10 6 33 27 2 1 1
5 Roland van Helden /
Ties van Zanten 
5 5 11 22 30 0 2 2
6 Frans Boelé /
Carlo Prick /
Marcel Haleber 
3 3 13 21 34 1 0 3
7 Cees Waalewijn /
Coen Wassink 
3 3 13 17 37 1 0 3
8 Ben Kamer /
Johan Kamer 
1 1 15 12 47 0 0 4

^^

Poule B

 

Danny van der Zwet /
Joost ten Have 

Rob Diependaal /
Maurice Langeveld 

Eric Peters /
Paul van Lochem 

Mark Oud /
Maurice Oud 

Jurrien Visser /
Selwyn Miete 

Jan Kraak /
Martien Stut /
Ton Groenendijk 

Danny van der Zwet /
Joost ten Have 

 

6-11   

6-10   

Za 02/11 15:00 

5-8   

Za 30/11 17:00 

Rob Diependaal /
Maurice Langeveld 

Za 14/12 17:00 

 

Za 30/11 18:00 

11-4   

9-7   

5-6   

Eric Peters /
Paul van Lochem 

  

  

 

8-5   

2-10 Za 02/11 11:00 

2-12   

Mark Oud /
Maurice Oud 

  

  

Za 14/12 18:00 

 

Za 30/11 16:00 

5-11   

Jurrien Visser /
Selwyn Miete 

  

  

  

  

 

7-9   

Jan Kraak /
Martien Stut /
Ton Groenendijk 

  

  

  

  

Za 14/12 16:00 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Jan Kraak /
Martien Stut /
Ton Groenendijk 
13 13 3 38 19 3 1 0
2 Rob Diependaal /
Maurice Langeveld 
13 13 3 36 23 3 1 0
3 Jurrien Visser /
Selwyn Miete 
9 9 7 32 25 2 0 2
4 Eric Peters /
Paul van Lochem 
7 7 9 22 33 2 0 2
5 Danny van der Zwet /
Joost ten Have 
1 1 11 17 29 0 0 3
6 Mark Oud /
Maurice Oud 
1 1 11 14 30 0 0 3

^^


Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 17 November 2019 23:07 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D