logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Gemengd Dubbel Competitie Zondag Winter 2019-2020
zondag 29 september 2019 t/m zaterdag 28 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Gemengddubbel Hoofdklasse 1ste Klasse 2e Klasse 3e klasse
Programma
zo 29 sep zo 6 okt zo 13 okt zo 20 okt zo 27 okt zo 3 nov zo 10 nov zo 17 nov zo 24 nov zo 1 dec zo 8 dec zo 15 dec alle data
Schema delen

1e klasse

 

Hanny Prick /
Robert Uitermark 

Niek Schaap /
Tineke Schaap 

Tineke van der Peet /
Stefan Hoogendoorn 

Simone Hoogendoorn-Veltman /
René van der Peet 

Jos Hessels /
Puck Groot 

Ron Tjioe /
Majorie van Dorssen-De Vries 

Edward Grevenstuk /
Diana Tosseram 

Martha Escudero /
Inigo Sanchez 

Johan Kamer /
Edith van der Meij 

John Koppen /
Bianca Koppen /
Ines Bovenschen 

Hanny Prick /
Robert Uitermark 

 

5-11   

6-9   

2-11   

6-5   

Zo 24/11 15:00 

Zo 08/12 15:00 

  

  

  

Niek Schaap /
Tineke Schaap 

 

 

0-13   

3-9   

Zo 24/11 13:00 

6-7   

  

Zo 08/12 11:00 

  

  

Tineke van der Peet /
Stefan Hoogendoorn 

 

 

 

4-5   

  

  

8-3   

Zo 24/11 10:00 

Zo 08/12 14:00 

  

Simone Hoogendoorn-Veltman /
René van der Peet 

 

 

 

 

  

Zo 08/12 15:00 

  

  

Zo 24/11 15:00 

5-8   

Jos Hessels /
Puck Groot 

 

 

 

 

 

3-8   

8-4   

6-8   

  

Zo 08/12 14:00 

Ron Tjioe /
Majorie van Dorssen-De Vries 

 

 

 

 

 

 

  

  

8-5   

6-7   

Edward Grevenstuk /
Diana Tosseram 

 

 

 

 

 

 

 

4-7   

7-3   

Zo 24/11 15:00 

Martha Escudero /
Inigo Sanchez 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-6   

6-9   

Johan Kamer /
Edith van der Meij 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7-7   

John Koppen /
Bianca Koppen /
Ines Bovenschen 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Tineke van der Peet /
Stefan Hoogendoorn 
13 13 3 34 14 3 1 0
2 Simone Hoogendoorn-Veltman /
René van der Peet 
11 11 5 30 17 2 1 1
3 Ron Tjioe /
Majorie van Dorssen-De Vries 
11 11 5 29 21 2 2 0
4 John Koppen /
Bianca Koppen /
Ines Bovenschen 
10 10 6 31 24 2 2 0
5 Martha Escudero /
Inigo Sanchez 
9 9 7 27 25 2 1 1
6 Jos Hessels /
Puck Groot 
7 7 9 22 26 1 1 2
7 Niek Schaap /
Tineke Schaap 
6 6 10 20 34 1 1 2
8 Edward Grevenstuk /
Diana Tosseram 
5 5 11 18 26 1 0 3
9 Johan Kamer /
Edith van der Meij 
5 5 11 21 28 0 2 2
10 Hanny Prick /
Robert Uitermark 
3 3 13 19 36 0 1 3

^^


Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 November 2019 09:04 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D