logo Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug
Dames Dubbel Competitie Vrijdag Winter 2019-2020
vrijdag 27 september 2019 t/m vrijdag 27 maart 2020
print MOBIEL nieuwe management
deelnemers
Damesdubbel Hoofdklasse 1ste Klasse 2e Klasse A 2e Klasse B 3e Klasse
Programma
vr 27 sep vr 4 okt vr 11 okt vr 18 okt vr 25 okt vr 1 nov vr 8 nov vr 15 nov vr 22 nov vr 29 nov vr 6 dec vr 13 dec alle data
Schema delen

Eerste klasse

 

Petra van Alphen /
Marjolein van der Putten 

Annette van der Putten-Verdonk /
Joke Breewel 

Sabine de Jong /
Annelies Rollfs of Roelofs 

Nienke Bosma /
Monique van Trigt 

Monique Schut /
Francis Knemeijer /
Iris van der Laan 

Paulien Hafkenscheid /
Mieke de Lange 

Marianne Honders /
Ymkje Piepenbrink /
Marianne Schrik-v. Delden 

Els Bloemendaal-Weber /
Marijke Roelofs 

Bep Hof /
Lydia Verheul 

Jeanine de Best /
Lucille Hulst /
Caroline Lauppe 

Rineke Hut /
Annemarie Richard 

Wil Hirs /
Carla Emmerik 

Petra van Alphen /
Marjolein van der Putten 

 

6-3   

9-4   

TusStd 6-5 Vr 25/10 10:00 

7-4   

Vr 22/11 10:00 

Vr 06/12 10:00 

  

  

  

  

  

Annette van der Putten-Verdonk /
Joke Breewel 

 

 

TusStd 4-6 Vr 25/10 09:00 

5-4   

Vr 22/11 09:00 

7-3   

  

Vr 06/12 09:00 

  

  

  

  

Sabine de Jong /
Annelies Rollfs of Roelofs 

 

 

 

4-9   

  

  

  

  

9-5   

Vr 22/11 09:00 

Vr 06/12 09:00 

  

Nienke Bosma /
Monique van Trigt 

 

 

 

 

  

  

  

  

Vr 22/11 10:00 

5-11   

  

Vr 06/12 10:00 

Monique Schut /
Francis Knemeijer /
Iris van der Laan 

 

 

 

 

 

3-7   

1-12   

TusStd 9-5 Vr 25/10 09:00 

Vr 06/12 11:00 

  

  

  

Paulien Hafkenscheid /
Mieke de Lange 

 

 

 

 

 

 

TusStd 5-4 Vr 25/10 09:00 

7-5   

  

Vr 06/12 10:00 

  

  

Marianne Honders /
Ymkje Piepenbrink /
Marianne Schrik-v. Delden 

 

 

 

 

 

 

 

8-3   

  

  

8-3   

Vr 22/11 11:00 

Els Bloemendaal-Weber /
Marijke Roelofs 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

  

Vr 22/11 09:00 

4-11   

Bep Hof /
Lydia Verheul 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-6   

7-6   

TusStd 2-8 Vr 25/10 10:00 

Jeanine de Best /
Lucille Hulst /
Caroline Lauppe 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TusStd 3-10 Vr 25/10 10:00 

3-10   

Rineke Hut /
Annemarie Richard 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-10   

Wil Hirs /
Carla Emmerik 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Stand

Winstpunten Partijpunten voor Partijpunten tegen Spellen voor Spellen tegen Gewonnen Gelijk Verloren
1 Wil Hirs /
Carla Emmerik 
16 16 0 39 15 4 0 0
2 Marianne Honders /
Ymkje Piepenbrink /
Marianne Schrik-v. Delden 
14 14 2 32 12 3 1 0
3 Petra van Alphen /
Marjolein van der Putten 
12 12 4 28 16 3 1 0
4 Paulien Hafkenscheid /
Mieke de Lange 
9 9 7 22 19 2 1 1
5 Annette van der Putten-Verdonk /
Joke Breewel 
8 8 8 19 19 1 1 2
6 Nienke Bosma /
Monique van Trigt 
8 8 8 23 26 1 2 1
7 Sabine de Jong /
Annelies Rollfs of Roelofs 
7 7 9 23 27 2 0 2
8 Rineke Hut /
Annemarie Richard 
6 6 10 25 28 1 1 2
9 Jeanine de Best /
Lucille Hulst /
Caroline Lauppe 
6 6 10 23 30 1 1 2
10 Monique Schut /
Francis Knemeijer /
Iris van der Laan 
5 5 11 17 31 1 0 3
11 Bep Hof /
Lydia Verheul 
4 4 12 19 29 0 2 2
12 Els Bloemendaal-Weber /
Marijke Roelofs 
1 1 15 17 35 0 0 4

^^


Klik op de camera voor spelersinformatie.
© PLANMYSPORT - 19 November 2019 08:50 - Gast A>A XSSNLXLT NL US D