Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Wilde Dubbel op zondag 2e Helft

Stand na de speelronde op zondag 12 september 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 14
    2 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 12
    3 Niek en Tineke SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek en Tineke Schaap 11
    4 DianaKeessen/RichardBeukenkampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/RichardBeukenkamp 9
    5 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 8
    6 Peter Timp / Henk BerthauerKlik hier voor de opstelling van Peter Timp / Henk Berthauer 6
1e Klasse Bekijken 1 Nicolien Kostelijk/Sanne KraanKlik hier voor de opstelling van Nicolien Kostelijk/Sanne Kraan 15
    2 Funda Coskunsoy / Patrick BosKlik hier voor de opstelling van Funda Coskunsoy / Patrick Bos 13
    3 Ivo Ruben / Marius VernimmenKlik hier voor de opstelling van Ivo Ruben / Marius Vernimmen 12
    4 Linda en Dennis AbelsKlik hier voor de opstelling van Linda en Dennis Abels 11
    5 Martin en Merel van der HorstKlik hier voor de opstelling van Martin en Merel van der Horst 9
    6 Joke Timp / Jo vd WaerdtKlik hier voor de opstelling van Joke Timp / Jo vd Waerdt 9
    7 Lia Velzen/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Lia Velzen/Mohammed Aboushamma 9
    8 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 8
    9 Johan de Kruif / Sjaak VonkKlik hier voor de opstelling van Johan de Kruif / Sjaak Vonk 7
    10 Edith Bos / Martine BoumanKlik hier voor de opstelling van Edith Bos / Martine Bouman 7
2e Klasse Bekijken 1 Ruud Keizer / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Ruud Keizer / Hans Vos 14
    2 Hans Kapitein / Cindy SeegersKlik hier voor de opstelling van Hans Kapitein / Cindy Seegers 13
    3 Monique Hulshof/Leo GroenewegKlik hier voor de opstelling van Monique Hulshof/Leo Groeneweg 12
    4 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 11
    5 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 11
    6 Els de Kruif / Monique VonkKlik hier voor de opstelling van Els de Kruif / Monique Vonk 9
    7 Marleen Ettema/Wendy VolgeringKlik hier voor de opstelling van Marleen Ettema/Wendy Volgering 8
    8 Sandra Paardek /Trudy KottmanKlik hier voor de opstelling van Sandra Paardek /Trudy Kottman 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 13:29