Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter - 2e helft

Stand na de speelronde op zaterdag 12 maart 2016

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Gert-Jan/Jan-WillemMos/RolandKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan/Jan-WillemMos/Roland 21
    2 Jeroen Dortmundt/Arthur WeeberKlik hier voor de opstelling van Jeroen Dortmundt/Arthur Weeber 16
    3 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 15
    4 HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 14
    5 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 13
    6 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 9
    7 André v Wel / Boy vd Erf/Rob LKlik hier voor de opstelling van André v Wel / Boy vd Erf/Rob L 8
    8 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 0
3e klasse B Bekijken 1 KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods 17
    2 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 16
    3 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 15
    4 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 13
    5 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 12
    6 Rob&Andre van Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob&Andre van Wel/Bart Keijer 11
    7 Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen / Ed Post 9
    8 BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffenKlik hier voor de opstelling van BertvNoord/Nol/ArthurvLeuffen 3
4e klasse A Bekijken 1 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 20
    2 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 19
    3 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 15
    4 Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K 13
    5 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 12
    6 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 11
    7 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 6
    8 team wordt geregeld 0
4e klasse B Bekijken 1 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 22
    2 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 17
    3 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 13
    4 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 13
    5 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 11
    6 BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel 10
    7 DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels 7
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 12:31