Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Heren Dubbel Zaterdag Winter

Stand na de speelronde op zaterdag 5 december 2015

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 RichardK/RonaldDeBruin/CoenVerKlik hier voor de opstelling van RichardK/RonaldDeBruin/CoenVer 16
    2 Gerard &RinusKrom/Joop BekkingKlik hier voor de opstelling van Gerard &RinusKrom/Joop Bekking 15
    3 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 15
    4 JurVisser/LarsCampfermanlKlik hier voor de opstelling van JurVisser/LarsCampfermanl 14
    5 P Melkert/M.Ophorst/E.ElferinkKlik hier voor de opstelling van P Melkert/M.Ophorst/E.Elferink 12
    6 Eric Peters / Paul van LochemKlik hier voor de opstelling van Eric Peters / Paul van Lochem 12
    7 Joop & John Koppen/ Max LoogKlik hier voor de opstelling van Joop & John Koppen/ Max Loog 12
    8 team wordt geregeld 0
3e klasse B Bekijken 1 Piet& Rick Melman/HilbrandDeJoKlik hier voor de opstelling van Piet& Rick Melman/HilbrandDeJo 19
    2 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 17
    3 v Leeuwen/Bakker/ HeemsKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Heems 14
    4 Peter Trentelman/ Ron LeveringKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/ Ron Levering 12
    5 AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroorKlik hier voor de opstelling van AlbertHooij/Jos Ger/RJSchroor 12
    6 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 11
    7 Rob van Wel & Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van Rob van Wel & Boy vd Erf 10
    8 KoosS/LeoSchopmanHenkRoodsKlik hier voor de opstelling van KoosS/LeoSchopmanHenkRoods 10
    9 Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan OKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege/ Jan O 8
    10 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 7
4e klasse A Bekijken 1 HansKapitein/JackBurg/DannyKlik hier voor de opstelling van HansKapitein/JackBurg/Danny 20
    2 Mart L/ Ton N / Marcel LinthKlik hier voor de opstelling van Mart L/ Ton N /  Marcel Linth 18
    3 R Göbel/M Göbel/ H v LoonKlik hier voor de opstelling van R Göbel/M Göbel/ H v Loon 17
    4 Ronald Meijer/John vEs/Rinus KKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer/John vEs/Rinus K 15
    5 Frank Wesseling / Ben vEerdenKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ben vEerden 12
    6 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 6
    7 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 6
    8 Arthur Weeber / Kosyo IvanovKlik hier voor de opstelling van Arthur Weeber / Kosyo Ivanov 2
4e klasse B Bekijken 1 Ben Jansen / Ed PostKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen / Ed Post 24
    2 Bert vdN/ Nol Br./ Arthur vLKlik hier voor de opstelling van Bert vdN/ Nol Br./  Arthur vL 20
    3 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 13
    4 BramSchor/StephanKruis/RonAbelKlik hier voor de opstelling van BramSchor/StephanKruis/RonAbel 12
    5 Jeroen en Thijs HardebolKlik hier voor de opstelling van Jeroen en Thijs Hardebol 10
    6 Pascal Stevens/Frank van ArkelKlik hier voor de opstelling van Pascal Stevens/Frank van Arkel 9
    7 DennisAbels/HanJonge/RonAbelsKlik hier voor de opstelling van DennisAbels/HanJonge/RonAbels 6
    8 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 20 Augustus 2019 11:51