Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zaterdag 19 maart 2011

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 17
    2 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 16
    3 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 14
    4 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 14
    5 Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 13
    6 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 12
    7 Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 8
    8 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 2
3e klasse B Bekijken 1 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 20
    2 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 18
    3 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 17
    4 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 13
    5 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 13
    6 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 9
    7 Ron Abels/Bert vd Noord/Nol BrKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord/Nol Br 3
    8 Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 3
3e klasse C Bekijken 1 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 22
    2 Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen 17
    3 Remco Dortmond/Jimmy/G.KromKlik hier voor de opstelling van Remco Dortmond/Jimmy/G.Krom 16
    4 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 12
    5 Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz 12
    6 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 11
    7 v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 11
    8 Tom Overbeek / Mark BosselaarKlik hier voor de opstelling van Tom Overbeek / Mark Bosselaar 10
    9 JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelmKlik hier voor de opstelling van JoostDuyser/Peter&EnzoTrentelm 9
    10 Marnix RollfsRoelofs/Tim KruifKlik hier voor de opstelling van Marnix RollfsRoelofs/Tim Kruif 0
4e klasse A Bekijken 1 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 18
    2 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 17
    3 Peter&AldwinLangev/WillemWeersKlik hier voor de opstelling van Peter&AldwinLangev/WillemWeers 17
    4 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 15
    5 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 14
    6 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 8
    7 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 6
    8 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 1
4e klasse B Bekijken 1 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 20
    2 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 16
    3 Joop Bekking/Hendrik StuifzandKlik hier voor de opstelling van Joop Bekking/Hendrik Stuifzand 15
    4 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 15
    5 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 12
    6 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 11
    7 R Beukenkamp / RJ RijsKlik hier voor de opstelling van R Beukenkamp / RJ Rijs 10
    8 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 9
    9 Jan-Willem Verzijlb/BenvEerdenKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Verzijlb/BenvEerden 7
    10 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 05:41