Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2009-2010

Stand na de speelronde op zaterdag 5 december 2009

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 20
    2 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 16
    3 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 15
    4 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 10
    5 Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 10
    6 R Cornet / P van Melsem-KocsisKlik hier voor de opstelling van R Cornet / P van Melsem-Kocsis 10
    7 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 9
    8 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 6
3e klasse B Bekijken 1 Patrick Koole/Xander ProvoostKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole/Xander Provoost 20
    2 Andre v Wel & Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van Andre v Wel & Boy vd Erf 19
    3 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 18
    4 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 14
    5 Coen Wassink / Jeroen LammersKlik hier voor de opstelling van Coen Wassink / Jeroen Lammers 13
    6 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 13
    7 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 12
    8 H Stuifzand / E NibberingKlik hier voor de opstelling van H Stuifzand / E Nibbering 12
    9 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 11
    10 Nick Ormondt / Freek KeldermanKlik hier voor de opstelling van Nick Ormondt / Freek Kelderman 6
    11 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 6
    12 Team onbekend 0
3e klasse C Bekijken 1 Cees Waalewijn/Frans de ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans de Zwart 18
    2 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 17
    3 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 16
    4 v Leeuwen/Bakker/ DeutekomKlik hier voor de opstelling van v Leeuwen/Bakker/ Deutekom 13
    5 Gerard en Maarten BoerKlik hier voor de opstelling van Gerard en Maarten Boer 13
    6 Albert Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van Albert Hooijer/Jos Gerritsen 11
    7 Han Verheul / Eddy KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Eddy Klotz 11
    8 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 10
    9 Willem keur/Frans vSoelenKlik hier voor de opstelling van Willem keur/Frans vSoelen 9
    10 Guus Schulze/Arie v AchterenKlik hier voor de opstelling van Guus Schulze/Arie v Achteren 2
4e klasse A Bekijken 1 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 22
    2 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 20
    3 B Calvelage/ T Henzen/ A SchieKlik hier voor de opstelling van B Calvelage/ T Henzen/ A Schie 12
    4 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 10
    5 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 10
    6 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 8
    7 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 8
    8 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 6
4e klasse B Bekijken 1 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 19
    2 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 19
    3 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 14
    4 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 13
    5 Gerard Krom/RinusKrom/DortmondKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/RinusKrom/Dortmond 12
    6 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 12
    7 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 7
    8 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 19:22