Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 14 maart 2009

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Ronald Meijer / Dick VerhoevenKlik hier voor de opstelling van Ronald Meijer / Dick Verhoeven 18
    2 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 16
    3 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 15
    4 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 15
    5 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 14
    6 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 13
    7 Ronald Cornet/Peter v MelsemKlik hier voor de opstelling van Ronald Cornet/Peter v  Melsem 12
    8 Axel Tan / Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Axel Tan / Henk van Loon 12
    9 Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 9
    10 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 9
    11 Michiel Dijkstra / Frank KrolKlik hier voor de opstelling van Michiel Dijkstra / Frank Krol 8
    12 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 3
3e klasse B Bekijken 1 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 18
    2 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 17
    3 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 17
    4 Han Verheul / Ed KlotzKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Ed Klotz 14
    5 Bakker/v Leeuwen/DeutekomKlik hier voor de opstelling van Bakker/v Leeuwen/Deutekom 14
    6 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 14
    7 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 13
    8 Hooijer/Gerritsen/BoerKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/Boer 12
    9 Joost Duyser/Peter TrentelmanKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Peter Trentelman 11
    10 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 10
    11 Henr Uitermark/Herma VesteringKlik hier voor de opstelling van Henr Uitermark/Herma Vestering 4
    12 Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 0
4e klasse A Bekijken 1 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 19
    2 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 17
    3 Hüseyin Akdag / Martin HorstKlik hier voor de opstelling van Hüseyin Akdag / Martin Horst 17
    4 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 14
    5 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 14
    6 Jack Engelhart / Hans VosKlik hier voor de opstelling van Jack Engelhart / Hans Vos 12
    7 Herman en Michiel Rollfs of RKlik hier voor de opstelling van Herman en Michiel Rollfs of R 12
    8 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 9
    9 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 6
    10 Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 0
4e klasse B Bekijken 1 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 20
    2 GabrielSchouten/EdwardGrevenstKlik hier voor de opstelling van GabrielSchouten/EdwardGrevenst 18
    3 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 17
    4 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 14
    5 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 13
    6 Richard Beukenkamp/Robert RijsKlik hier voor de opstelling van Richard Beukenkamp/Robert Rijs 13
    7 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 12
    8 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 12
    9 Peter Timp/ Phil LapreKlik hier voor de opstelling van Peter Timp/ Phil Lapre 10
    10 RonalddVisser/Nick MarchandKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/Nick Marchand 8
    11 Dennis Abels/Hildebrant KoesenKlik hier voor de opstelling van Dennis Abels/Hildebrant Koesen 7
    12 Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 19 Augustus 2019 16:12