Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 21 maart 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Daniel Blokmaker/Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/Bart Wilting 16
    2 W-J Ellissen/R Kappe/M VelsenKlik hier voor de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/M Velsen 16
    3 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 16
    4 Maurice Booms/ BJ HendriksenKlik hier voor de opstelling van Maurice Booms/ BJ Hendriksen 15
    5 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14
    6 Harry van den Berg/Lars KeizerKlik hier voor de opstelling van Harry van den Berg/Lars Keizer 13
    7 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 13
    8 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 10
    9 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 10
    10 Lennart de Lugt/Jochem HoeflaaKlik hier voor de opstelling van Lennart de Lugt/Jochem Hoeflaa 10
    11 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 6
    12 Barry Bruin / Joris BerkhoutKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin / Joris Berkhout 5
Hoofdklasse Bekijken 1 Hans José / Coen van DelftKlik hier voor de opstelling van Hans José / Coen van Delft 19
    2 Schopman/Hommes/AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Schopman/Hommes/Abrahams 18
    3 Micha Olijerhoe/Gerry ThelosenKlik hier voor de opstelling van Micha Olijerhoe/Gerry Thelosen 16
    4 v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 14
    5 Hans Korporaal/Jasp KeetlapperKlik hier voor de opstelling van Hans Korporaal/Jasp Keetlapper 14
    6 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 13
    7 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 13
    8 Veenendaal/Reick/v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Veenendaal/Reick/v Binsbergen 12
    9 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 12
    10 Stephane Kegels/Riccard WakkerKlik hier voor de opstelling van Stephane Kegels/Riccard Wakker 11
    11 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 9
    12 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 9
    13 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 5
    14 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 3
1e klasse A Bekijken 1 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 19
    2 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 18
    3 Henk Broek/Richard KoendersKlik hier voor de opstelling van Henk Broek/Richard Koenders 14
    4 Remko Maier/ Peter DuinKlik hier voor de opstelling van Remko Maier/ Peter Duin 12
    5 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 11
    6 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 9
    7 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 7
    8 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 6
1e klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 20
    2 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 14
    3 Terry Engelh/Glenn vRoodselaarKlik hier voor de opstelling van Terry Engelh/Glenn vRoodselaar 13
    4 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 13
    5 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 13
    6 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 12
    7 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 10
    8 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 10
    9 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 8
    10 Frank Oud/Joop VermolenKlik hier voor de opstelling van Frank Oud/Joop Vermolen 7
2e klasse A Bekijken 1 Stipan Musulin / Alex TongerenKlik hier voor de opstelling van Stipan Musulin / Alex Tongeren 23
    2 Erwin & Arjan KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin & Arjan Klooster 15
    3 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 15
    4 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 12
    5 Hein Piels / Paul StronkhorstKlik hier voor de opstelling van Hein Piels / Paul Stronkhorst 11
    6 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 10
    7 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 10
    8 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 9
    9 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 9
    10 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 6
2e klasse C Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 16
    2 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 16
    3 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 13
    4 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 13
    5 Bob Keizer/Henny KriegeKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Henny Kriege 13
    6 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 12
    7 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 11
    8 Manfred Keulen / Stefan OijenKlik hier voor de opstelling van Manfred Keulen / Stefan Oijen 11
    9 Andre Diependaal/Han KegelsKlik hier voor de opstelling van Andre Diependaal/Han Kegels 11
    10 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 11
    11 Thijs van Oijen / Jos NixKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen / Jos Nix 10
    12 AlbertAandeweg/ Co BelienKlik hier voor de opstelling van AlbertAandeweg/ Co Belien 7

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 7 December 2019 05:12