Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2007-2008 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 15 december 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Harry Berg/Patrick ZwaanswijkKlik hier voor de opstelling van Harry Berg/Patrick Zwaanswijk 20
    2 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 19
    3 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 14
    4 Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 14
    5 W-J Ellissen/R Kappe/R SchouteKlik hier voor de opstelling van W-J Ellissen/R Kappe/R Schoute 13
    6 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 12
    7 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 12
    8 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 12
    9 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 11
    10 Mi Olijerhoek / Gerry ThelosenKlik hier voor de opstelling van Mi Olijerhoek / Gerry Thelosen 10
    11 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 6
    12 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 1
Hoofdklasse Bekijken 1 v Dijk/de Droog/ HoeflaakKlik hier voor de opstelling van v Dijk/de Droog/ Hoeflaak 20
    2 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 20
    3 Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 18
    4 Hans José / Coen van DelftKlik hier voor de opstelling van Hans José / Coen van Delft 15
    5 Harry Hachmang/Casper WillemsKlik hier voor de opstelling van Harry Hachmang/Casper Willems 14
    6 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 13
    7 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 12
    8 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 12
    9 Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 11
    10 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 11
    11 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 10
    12 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 8
    13 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 4
    14 Team onbekend 0
1e klasse A Bekijken 1 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 20
    2 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 18
    3 Joris Berkhout/ Remco MaaskantKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/ Remco Maaskant 14
    4 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 13
    5 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 12
    6 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 11
    7 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 5
    8 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 3
1e klasse B Bekijken 1 Marcel v Bakel/Rody ten HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody ten Hove 18
    2 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 18
    3 Erwin&Arjen KloosterKlik hier voor de opstelling van Erwin&Arjen Klooster 17
    4 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 14
    5 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 14
    6 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 11
    7 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 11
    8 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 10
    9 Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 7
    10 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 0
2e klasse A Bekijken 1 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 23
    2 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 19
    3 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 13
    4 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 12
    5 Jan Duindam / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Jan Duindam / Jaap Philippo 12
    6 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 12
    7  Monden/ van Loon/ Knottenbelt 5
    8 Team onbekend 0
2e klasse B Bekijken 1 Frans de Wit/ Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/ Robin Sprenger 24
    2 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 17
    3 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 15
    4 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 12
    5 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 11
    6 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 7
    7 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 6
    8 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 4
2e klasse C Bekijken 1 John van Osch / Jan van VeenKlik hier voor de opstelling van John van Osch / Jan van Veen 24
    2 Mater/vd Schild/HulsebosKlik hier voor de opstelling van Mater/vd Schild/Hulsebos 15
    3 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 14
    4 Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 13
    5 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 12
    6 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 12
    7 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 10
    8 Keizer/Anspach/KriegerKlik hier voor de opstelling van Keizer/Anspach/Krieger 9
    9 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 9
    10 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 19:28