Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 24 maart 2007

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 21
    2 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 19
    3 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 16
    4 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 14
    5 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 12
    6 Blokmaker/Wilting/RichardKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Richard 12
    7 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 10
    8 N Boven/R Schouten/R KappeKlik hier voor de opstelling van N Boven/R Schouten/R Kappe 10
    9 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 9
    10 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 8
    11 Theo Speelman /Marcel vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Theo Speelman /Marcel vd Veldt 7
    12 Winnie van Dijk / Ron de DroogKlik hier voor de opstelling van Winnie van Dijk / Ron de Droog 6
Hoofdklasse Bekijken 1 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 17
    2 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 16
    3 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 16
    4 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 14
    5 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 14
    6 Leo Schopman / Peter HommesKlik hier voor de opstelling van Leo Schopman / Peter Hommes 13
    7 Gerard Vlaar / Jan BesKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar / Jan Bes 11
    8 Kokkelkoren/v Hooff/ v WervenKlik hier voor de opstelling van Kokkelkoren/v Hooff/ v Werven 11
    9 Hans Jose/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Hans Jose/Bernard Klaassen 10
    10 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 10
    11 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 6
    12 Michel de Lange / Theo TimmerKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange / Theo Timmer 6
1e klasse A Bekijken 1 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 18
    2 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 18
    3 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 16
    4 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 13
    5 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 13
    6 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 13
    7 Maarten Burgering/ Joris BerkhKlik hier voor de opstelling van Maarten Burgering/ Joris Berkh 11
    8 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 11
    9 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 10
    10 CJ Kortekaas / M SteenbergenKlik hier voor de opstelling van CJ Kortekaas / M Steenbergen 9
    11 Frans de Wit/ Joop VermolenKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/ Joop Vermolen 8
    12 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 4
1e klasse B Bekijken 1 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 17
    2 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 15
    3 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 13
    4 Paul Trouwen/ Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Hans Visbeen 13
    5 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 13
    6 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 13
    7 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 13
    8 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 12
    9 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 9
    10 Thijs van Oijen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs van Oijen/Leo Sieval 2
2e klasse A Bekijken 1 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 21
    2 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 17
    3 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 16
    4 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 13
    5 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 12
    6 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 9
    7 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 4
    8 Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 4
2e klasse B Bekijken 1 Erwin&Arjen Klooster/ J v OschKlik hier voor de opstelling van Erwin&Arjen Klooster/ J v Osch 21
    2 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 18
    3 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 14
    4 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 14
    5 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 12
    6 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 9
    7 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 8
    8 Team onbekend 0
2e klasse C Bekijken 1 Raaphorst/ Vink/ VeldmeijerKlik hier voor de opstelling van Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 18
    2 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 18
    3 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 14
    4 Gerard Mater/ Evert vd SchildKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater/ Evert vd Schild 12
    5 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 11
    6 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 9
    7 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 8
    8 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:21