Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 2006-2007 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 9 december 2006

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 20
    2 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 17
    3 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 14
    4 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 14
    5 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 13
    6 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 9
    7 Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 8
    8 Dick Verhoeven / Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven / Toon Schouten 1
3e klasse B Bekijken 1 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 17
    2 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 16
    3 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 14
    4 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 13
    5 Roodselaar/Zieltjens/GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Roodselaar/Zieltjens/Geerlings 12
    6 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 12
    7 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 9
    8 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 3
3e klasse C Bekijken 1 Waalewijn/de zwart/kockKlik hier voor de opstelling van Waalewijn/de zwart/kock 18
    2 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 16
    3 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 15
    4 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 14
    5 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 13
    6 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 12
    7 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 12
    8 Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink 11
    9 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 9
    10 Ed Nelissen / Bas de BatsKlik hier voor de opstelling van Ed Nelissen / Bas de Bats 0
4e klasse A Bekijken 1 Rob van Veen/ Marcel KeussKlik hier voor de opstelling van Rob van Veen/ Marcel Keuss 22
    2 Keur/v Soelen/NijtsKlik hier voor de opstelling van Keur/v Soelen/Nijts 16
    3 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 15
    4 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 15
    5 ten Hoorn/vd Aa/WerschKlik hier voor de opstelling van ten Hoorn/vd Aa/Wersch 14
    6 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 13
    7 Krom/Krom/StuyfsantKlik hier voor de opstelling van Krom/Krom/Stuyfsant 11
    8 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 10
    9 Hans Vos/Martin vd HorstKlik hier voor de opstelling van Hans Vos/Martin vd Horst 9
    10 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 8
    11 Koper/ Terpstra/ LoosKlik hier voor de opstelling van Koper/ Terpstra/ Loos 6
    12 Herman & Michiel Rollfs of RoeKlik hier voor de opstelling van Herman & Michiel Rollfs of Roe 5
4e klasse B Bekijken 1 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 19
    2 Albert Aandeweg/Wilfred ArendsKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Wilfred Arends 19
    3 GlenRoodselaar/ FransSchotanusKlik hier voor de opstelling van GlenRoodselaar/ FransSchotanus 15
    4 N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 14
    5 HHW Uitermark / HBJ VesteringKlik hier voor de opstelling van HHW Uitermark / HBJ Vestering 14
    6 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 11
    7 Johan Kamer/Richard KamerKlik hier voor de opstelling van Johan Kamer/Richard Kamer 11
    8 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 8
    9 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 7
    10 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 13:09