Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06 (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 25 maart 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Blokmaker/Wilting/CamffermanKlik hier voor de opstelling van Blokmaker/Wilting/Camfferman 17
    2 Harry vd Berg/Dennis TrommelenKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Dennis Trommelen 17
    3 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 15
    4 M.dDekker/P Wever & R HaaijerKlik hier voor de opstelling van M.dDekker/P Wever & R Haaijer 14
    5 Rick vd Meulen/Maurice BoomsKlik hier voor de opstelling van Rick vd Meulen/Maurice Booms 14
    6 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 13
    7 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 11
    8 v Wijk/ vd Lande/ v OpzeelandKlik hier voor de opstelling van v Wijk/ vd Lande/ v Opzeeland 10
    9 Nilco Boven / Ron SchoutenKlik hier voor de opstelling van Nilco Boven / Ron Schouten 10
    10 M Olijerhoek / GJ ThelosenKlik hier voor de opstelling van M Olijerhoek / GJ Thelosen 9
    11 Ron de Droog/J v WilligenKlik hier voor de opstelling van Ron de Droog/J v Willigen 8
    12 Hans jose/Bernard KlaassenKlik hier voor de opstelling van Hans jose/Bernard Klaassen 6
Hoofdklasse Bekijken 1 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 19
    2 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 17
    3 Jasper Keetlapper/Steph KegelsKlik hier voor de opstelling van Jasper Keetlapper/Steph Kegels 17
    4 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 15
    5 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 13
    6 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 12
    7 Paul Trouwen/ Onno WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/ Onno Weijers 12
    8 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 12
    9 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 11
    10 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 11
    11 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 9
    12 Cees te Beek/Frank OudKlik hier voor de opstelling van Cees te Beek/Frank Oud 9
    13 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 6
    14 Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels 5
1e klasse A Bekijken 1 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 17
    2 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 17
    3 Andy vd Kuyl / Nick PhilippoKlik hier voor de opstelling van Andy vd Kuyl / Nick Philippo 15
    4 Richard Lines/Joris FolmerKlik hier voor de opstelling van Richard Lines/Joris Folmer 15
    5 Olijerhoek/v Oijen/vd HeuvelKlik hier voor de opstelling van Olijerhoek/v Oijen/vd Heuvel 14
    6 Leo & Rob MittertreinerKlik hier voor de opstelling van Leo & Rob Mittertreiner 13
    7 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 10
    8 Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe/Ron Tjioe 7
    9 Willem Hoevelaken/Michel LangeKlik hier voor de opstelling van Willem Hoevelaken/Michel Lange 6
    10 Joris Berkhout/ Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/ Luuk Mulling 6
1e klasse B Bekijken 1 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 23
    2 Slobbe/van Diest/GrootKlik hier voor de opstelling van Slobbe/van Diest/Groot 17
    3 Marcel en Edwin OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en Edwin Otte 15
    4 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 13
    5 v Oijen/ Visbeen/ SievalKlik hier voor de opstelling van v Oijen/ Visbeen/ Sieval 12
    6 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 12
    7 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 11
    8 G Mater/F Hulsebos/E vd SchildKlik hier voor de opstelling van G Mater/F Hulsebos/E vd Schild 10
    9 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 7
    10 AlexanderStrijkers/JerryLagerwKlik hier voor de opstelling van AlexanderStrijkers/JerryLagerw 0
2e klasse A Bekijken 1 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 20
    2 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 17
    3 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 16
    4 Riccardo Wakker/Sven AbrahamsKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Sven Abrahams 13
    5 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 12
    6 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 7
    7 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 6
    8 Bart Nefkens/Micky RuffKlik hier voor de opstelling van Bart Nefkens/Micky Ruff 5
2e klasse B Bekijken 1 Frans de Wit/Robin SprengerKlik hier voor de opstelling van Frans de Wit/Robin Sprenger 16
    2 Co Yu / Frank KramerKlik hier voor de opstelling van Co Yu / Frank Kramer 15
    3 S Schouten / B KarelseKlik hier voor de opstelling van S Schouten / B Karelse 15
    4 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 11
    5  Raaphorst/ Vink/ Veldmeijer 11
    6 E & A Klooster / John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster / John vOsch 11
    7 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 10
    8 R vWerven/T Schouten/JNuyensKlik hier voor de opstelling van R vWerven/T Schouten/JNuyens 7
2e klasse C Bekijken 1 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 17
    2 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 16
    3 Remco Koppen/Erik v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/Erik v Elk 16
    4 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 16
    5 Jaap en Rob v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en Rob v Slooten 13
    6 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 12
    7 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 12
    8 Chris Schouten/Gerard WennekesKlik hier voor de opstelling van Chris Schouten/Gerard Wennekes 8
    9 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 5
    10 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 13:33