Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG 05/06

Stand na de speelronde op zaterdag 10 december 2005

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Heijting/v Roodselaar/ v VeenKlik hier voor de opstelling van Heijting/v Roodselaar/ v Veen 18
    2 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 17
    3 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 16
    4 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 15
    5 Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 13
    6 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 8
    7 Ivo ten Hoorn/Marco van der AaKlik hier voor de opstelling van Ivo ten Hoorn/Marco van der Aa 7
    8 Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 2
3e klasse B Bekijken 1 E & A Klooster / John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster / John vOsch 21
    2 H Broek/R Koenders/H KoendersKlik hier voor de opstelling van H Broek/R Koenders/H Koenders 17
    3 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 14
    4 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 12
    5 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 12
    6 AAandeweg/ R Hilster/ W ArendsKlik hier voor de opstelling van AAandeweg/ R Hilster/ W Arends 10
    7 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 10
    8 N vLeeuwen/SvDeutekom/R DrayerKlik hier voor de opstelling van N vLeeuwen/SvDeutekom/R Drayer 9
    9 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 8
    10 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 7
3e klasse C Bekijken 1 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 18
    2 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 14
    3 Zieltjens/Beek/MeyerKlik hier voor de opstelling van Zieltjens/Beek/Meyer 13
    4 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 13
    5 Hooijer/Gerritsen/ HilderinkKlik hier voor de opstelling van Hooijer/Gerritsen/ Hilderink 12
    6 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 12
    7 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 9
    8 John vd Vlugt/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van John vd Vlugt/Peter Timp 5
4e klasse A Bekijken 1 Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 20
    2 Mart Linthorst/Ton vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Ton vd Nagel 19
    3 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 16
    4 Jos Nix/ Ruud BuijsKlik hier voor de opstelling van Jos Nix/ Ruud Buijs 15
    5 T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 14
    6 C Berger/J KolkKlik hier voor de opstelling van C Berger/J Kolk 8
    7 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 4
    8 Team onbekend 0
4e klasse B Bekijken 1 Raymond Vooges/Niels vd SluisKlik hier voor de opstelling van Raymond Vooges/Niels vd Sluis 20
    2 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 16
    3 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 16
    4 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 13
    5 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 13
    6 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 13
    7 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 12
    8 RonalddVisser/JohRichard KamerKlik hier voor de opstelling van RonalddVisser/JohRichard Kamer 12
    9 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 11
    10 Peter Langeveld / Willem WeersKlik hier voor de opstelling van Peter Langeveld / Willem Weers 10
    11 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 4
    12 Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 8 December 2019 15:21