Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 19 maart 2005

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Michel de Lange/ Lennox AlblasKlik hier voor de opstelling van Michel de Lange/ Lennox Alblas 20
    2 Rob Göbel/Marc GöbelKlik hier voor de opstelling van Rob Göbel/Marc Göbel 17
    3 Jan Mol/Paul BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Jan Mol/Paul Bouwknegt 17
    4 Martin Hirs/Cees HoffKlik hier voor de opstelling van Martin Hirs/Cees Hoff 14
    5 Fred Knottenbelt/Dolf PoerwoKlik hier voor de opstelling van Fred Knottenbelt/Dolf Poerwo 14
    6 Paul en Rob HomburgKlik hier voor de opstelling van Paul en Rob Homburg 13
    7 Johan Monden/Henk van LoonKlik hier voor de opstelling van Johan Monden/Henk van Loon 13
    8 Axel Tan/Fred KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Axel Tan/Fred Knottenbelt 12
    9 Joop en John KoppenKlik hier voor de opstelling van Joop en John Koppen 10
    10 Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan DanKlik hier voor de opstelling van Hans en Ivo ten Hoorn/ Jan Dan 8
    11 T Leijen/Steef EggerdingKlik hier voor de opstelling van T Leijen/Steef Eggerding 3
    12 C Berger/J KolkKlik hier voor de opstelling van C Berger/J Kolk 3
3e klasse B Bekijken 1 Gerard Mater/Fred HulsebosKlik hier voor de opstelling van Gerard Mater/Fred Hulsebos 20
    2 Jos v Bakel/Cees MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Jos v Bakel/Cees Moerwijk 16
    3 MaartenBurgering / EloyMeysterKlik hier voor de opstelling van MaartenBurgering / EloyMeyster 14
    4 Evert vd Schild/Jos SmitsKlik hier voor de opstelling van Evert vd Schild/Jos Smits 14
    5 Albert Aandeweg/Rob HilsterKlik hier voor de opstelling van Albert Aandeweg/Rob Hilster 12
    6 Ron Abels/Bert vd NoordKlik hier voor de opstelling van Ron Abels/Bert vd Noord 12
    7 Rob v Wel/Bart KeijerKlik hier voor de opstelling van Rob v Wel/Bart Keijer 12
    8 Roald Heijting/Henk RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Roald Heijting/Henk Roodselaar 10
    9 Aldwin Langeveld/Rob LuskeKlik hier voor de opstelling van Aldwin Langeveld/Rob Luske 9
    10 Gerard Krom/Nico HuyboomKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom/Nico Huyboom 1
3e klasse C Bekijken 1 Richard Boelé/George v DalenKlik hier voor de opstelling van Richard Boelé/George v Dalen 23
    2 Joost Duyser/Ferry GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Joost Duyser/Ferry Geerlings 14
    3 Peter Trentelman/Peter TimpKlik hier voor de opstelling van Peter Trentelman/Peter Timp 13
    4 Paul Melkert/Maarten OphorstKlik hier voor de opstelling van Paul Melkert/Maarten Ophorst 12
    5 Tom Groenewegen/Steef DamKlik hier voor de opstelling van Tom Groenewegen/Steef Dam 12
    6 Gert-Jan Mos/Bart AbbesKlik hier voor de opstelling van Gert-Jan Mos/Bart Abbes 11
    7 Henk Zieltjens/André BeekKlik hier voor de opstelling van Henk Zieltjens/André Beek 11
    8 Fred Meyer/Henk PolakKlik hier voor de opstelling van Fred Meyer/Henk Polak 10
    9 Willem Keur / Frans v. SoelenKlik hier voor de opstelling van Willem Keur / Frans v. Soelen 9
    10 Richard Ouwens/Sytze de VriesKlik hier voor de opstelling van Richard Ouwens/Sytze de Vries 5
4e klasse A Bekijken 1 Frank Wesseling / Ed ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Wesseling / Ed Elferink 23
    2 Dick Verhoeven/Mohammed AboushKlik hier voor de opstelling van Dick Verhoeven/Mohammed Aboush 15
    3 Ad v Schie/Bert CalvelageKlik hier voor de opstelling van Ad v Schie/Bert Calvelage 14
    4 Dick Ploeg/Piet AdmiraalKlik hier voor de opstelling van Dick Ploeg/Piet Admiraal 14
    5 Jaap Philippo / Kees v EgmondKlik hier voor de opstelling van Jaap Philippo / Kees v Egmond 13
    6 Mart Linthorst/A vd NagelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/A vd Nagel 13
    7 Guus en Ronnie JuttenKlik hier voor de opstelling van Guus en Ronnie Jutten 4
    8 Stefan Loos / Ruud KeizerKlik hier voor de opstelling van Stefan Loos / Ruud Keizer 0
4e klasse B Bekijken 1 E & A Klooster/ John vOschKlik hier voor de opstelling van E & A Klooster/ John vOsch 24
    2 Jan Takken/Mohammed AboushammaKlik hier voor de opstelling van Jan Takken/Mohammed Aboushamma 18
    3 Fred Groeneweg/Leo KopsKlik hier voor de opstelling van Fred Groeneweg/Leo Kops 13
    4 Cees en Ton vd PloegKlik hier voor de opstelling van Cees en Ton vd Ploeg 11
    5 Ruud Muller/Ben v EerdenKlik hier voor de opstelling van Ruud Muller/Ben v Eerden 9
    6 Frans Schotanus/Koos SchmitzKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/Koos Schmitz 9
    7 Peter d Krieger/R GijsbertseKlik hier voor de opstelling van Peter d Krieger/R Gijsbertse 8
    8 Cees vd Kamp/Rob DammersKlik hier voor de opstelling van Cees vd Kamp/Rob Dammers 4
4e klasse C Bekijken 1 André v Wel/Boy vd ErfKlik hier voor de opstelling van André v Wel/Boy vd Erf 18
    2 A. Hooijer/Jos GerritsenKlik hier voor de opstelling van A. Hooijer/Jos Gerritsen 18
    3 Han Verheul/Kees BaarsKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/Kees Baars 14
    4 R Vooges/N vd SluisKlik hier voor de opstelling van R Vooges/N vd Sluis 13
    5 MarcelLuitze/ DennsKnijnenburgKlik hier voor de opstelling van MarcelLuitze/ DennsKnijnenburg 9
    6 Arie Drayer / Michiel PostmaKlik hier voor de opstelling van Arie Drayer / Michiel Postma 9
    7 Julian Fransen/Jan ZoetmulderKlik hier voor de opstelling van Julian Fransen/Jan Zoetmulder 9
    8 Ronald de Visser/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Ronald de Visser/Johan Kamer 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 03:11