Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel ZATERDAG (2e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 26 maart 2005

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 André Ruiter/René v DusschotenKlik hier voor de opstelling van André Ruiter/René v Dusschoten 22
    2 Lars Keizer/Remco v MarisKlik hier voor de opstelling van Lars Keizer/Remco v Maris 17
    3 Dimitri Honkoop/Arnold VerhoevKlik hier voor de opstelling van Dimitri Honkoop/Arnold Verhoev 15
    4 Harry vd Berg /Jaap DrijftholtKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg /Jaap Drijftholt 15
    5 Coen van Delft / Barry BruinKlik hier voor de opstelling van Coen van Delft / Barry Bruin 15
    6 Dennis Trommelen/ Roy van HamKlik hier voor de opstelling van Dennis Trommelen/ Roy van Ham 11
    7 Daniel Blokmaker/ Bart WiltingKlik hier voor de opstelling van Daniel Blokmaker/ Bart Wilting 11
    8 Schopman/de Droog/OudendijkKlik hier voor de opstelling van Schopman/de Droog/Oudendijk 8
    9 Mich Rademaker/ Remco RietvinkKlik hier voor de opstelling van Mich Rademaker/ Remco Rietvink 3
    10 Martin Smit/Jerry LagerweyKlik hier voor de opstelling van Martin Smit/Jerry Lagerwey 3
Hoofdklasse Bekijken 1 Hemmy Wapperom/ Maurice KemperKlik hier voor de opstelling van Hemmy Wapperom/ Maurice Kemper 21
    2 Sebastiaan v Wijk/Ron vd LandeKlik hier voor de opstelling van Sebastiaan v Wijk/Ron vd Lande 19
    3 Marc vd Snoek/Frank WagenerKlik hier voor de opstelling van Marc vd Snoek/Frank Wagener 14
    4 Jacco Hulsbosch/Joost vBruggenKlik hier voor de opstelling van Jacco Hulsbosch/Joost vBruggen 14
    5 Paul Trouwen/WeijersKlik hier voor de opstelling van Paul Trouwen/Weijers 13
    6 Winnie en Mario v DijkKlik hier voor de opstelling van Winnie en Mario v Dijk 13
    7 Terry Bloemert/Edgar WitteveenKlik hier voor de opstelling van Terry Bloemert/Edgar Witteveen 13
    8 Ruud Kokkelkoren/Wim v HooffKlik hier voor de opstelling van Ruud Kokkelkoren/Wim v Hooff 12
    9 Rick v Veenendaal/Marc ReickKlik hier voor de opstelling van Rick v Veenendaal/Marc Reick 11
    10 Han en Stephan KegelsKlik hier voor de opstelling van Han en Stephan Kegels 9
    11 Jaap Hof/Jacco RustmanKlik hier voor de opstelling van Jaap Hof/Jacco Rustman 5
    12 Team onbekend 0
1e klasse A Bekijken 1 Piet vd Peet/Harry HachmangKlik hier voor de opstelling van Piet vd Peet/Harry Hachmang 18
    2 Paul, Fred, Michel LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Paul, Fred, Michel Longayroux 16
    3 J Keetlapper/Yvo MeijsterKlik hier voor de opstelling van J Keetlapper/Yvo Meijster 15
    4 RMittertreiner /LMittertreinerKlik hier voor de opstelling van RMittertreiner /LMittertreiner 14
    5 Claud Jung/Piet HoekKlik hier voor de opstelling van Claud Jung/Piet Hoek 13
    6 Michiel Faassen/Ed RoestKlik hier voor de opstelling van Michiel Faassen/Ed Roest 12
    7 John Bras/Ben KamerKlik hier voor de opstelling van John Bras/Ben Kamer 12
    8 Ricus v Werven/Toon SchoutenKlik hier voor de opstelling van Ricus v Werven/Toon Schouten 11
    9 Ronald Paalvast/Wilbert v DuinKlik hier voor de opstelling van Ronald Paalvast/Wilbert v Duin 6
    10 Koos Swets/Frank vd PuttenKlik hier voor de opstelling van Koos Swets/Frank vd Putten 3
1e klasse B Bekijken 1 Huub Elstgeest/Rob HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Huub Elstgeest/Rob Heemskerk 21
    2 Marco Olijerhoek/Stefan v OyenKlik hier voor de opstelling van Marco Olijerhoek/Stefan v Oyen 16
    3 C te Beek/F OudKlik hier voor de opstelling van C te Beek/F Oud 14
    4 Gerard Vlaar/Erik KrayKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar/Erik Kray 14
    5 Bob Keizer/Hans AnspachKlik hier voor de opstelling van Bob Keizer/Hans Anspach 11
    6 Jorgen Slobbe/Jeroen v DiestKlik hier voor de opstelling van Jorgen Slobbe/Jeroen v Diest 11
    7 Bob Trouwen/Jan OlijerhoekKlik hier voor de opstelling van Bob Trouwen/Jan Olijerhoek 11
    8 Marcel en E OtteKlik hier voor de opstelling van Marcel en E Otte 10
    9 Remco Koppen/E v ElkKlik hier voor de opstelling van Remco Koppen/E v Elk 9
    10 Jan vd Berg/Paul KeuningKlik hier voor de opstelling van Jan vd Berg/Paul Keuning 3
2e klasse A Bekijken 1 Jan Spaan/Rick TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan Spaan/Rick Tjioe 21
    2 Joris Berkhout/Luuk MullingKlik hier voor de opstelling van Joris Berkhout/Luuk Mulling 15
    3 BramKaulingfr / RemcoMaaskantKlik hier voor de opstelling van BramKaulingfr / RemcoMaaskant 15
    4 Theo Hurkmans/Frank KaandorpKlik hier voor de opstelling van Theo Hurkmans/Frank Kaandorp 14
    5 B Nefkens/ Micky RuffKlik hier voor de opstelling van B Nefkens/ Micky Ruff 12
    6 Ben Jansen/Jos HesselsKlik hier voor de opstelling van Ben Jansen/Jos Hessels 9
    7 F vd Putten/Fred KockKlik hier voor de opstelling van F vd Putten/Fred Kock 8
    8 Henkvd Broek/ Tino van LeuvenKlik hier voor de opstelling van Henkvd Broek/ Tino van Leuven 2
2e klasse B Bekijken 1 Paul Raaphorst/André VinkKlik hier voor de opstelling van Paul Raaphorst/André Vink 20
    2 Maurice Langev /Rob DiependaalKlik hier voor de opstelling van Maurice Langev /Rob Diependaal 18
    3 Edwin Taconis/Albert vd PettenKlik hier voor de opstelling van Edwin Taconis/Albert vd Petten 15
    4 Frans d Wit/John v. TongerenKlik hier voor de opstelling van Frans d Wit/John v. Tongeren 14
    5 Jaap en R v SlootenKlik hier voor de opstelling van Jaap en R v Slooten 11
    6 Paul Rademaker/Anton VerdonkKlik hier voor de opstelling van Paul Rademaker/Anton Verdonk 9
    7 Lagerwey/Hendriks/SliggersKlik hier voor de opstelling van Lagerwey/Hendriks/Sliggers 8
    8 Nico v Leeuwen/Leon BakkerKlik hier voor de opstelling van Nico v Leeuwen/Leon Bakker 1
2e klasse C Bekijken 1 Marcel v Bakel/Rody t HoveKlik hier voor de opstelling van Marcel v Bakel/Rody t Hove 18
    2 Tom Verheul/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Tom Verheul/André Diependaal 18
    3 Cees Waalewijn/Frans d ZwartKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Frans d Zwart 15
    4 Riccardo Wakker/Ricardo BlockKlik hier voor de opstelling van Riccardo Wakker/Ricardo Block 13
    5 Schouten/G WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten/G Wennekes 11
    6 Thijs v Oyen/Leo SievalKlik hier voor de opstelling van Thijs v Oyen/Leo Sieval 11
    7 Chris v Maris/Hans VisbeenKlik hier voor de opstelling van Chris v Maris/Hans Visbeen 8
    8 Daniel Velleman/Hans VellemanKlik hier voor de opstelling van Daniel Velleman/Hans Velleman 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 19:56