Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Herendubbel Competitie 2001-2002 (1e helft)

Stand na de speelronde op zaterdag 8 december 2001

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Longayroux / LongayrouxKlik hier voor de opstelling van Longayroux / Longayroux 24
    2 Melkert / OphorstKlik hier voor de opstelling van Melkert / Ophorst 16
    3 Abels / NoordKlik hier voor de opstelling van Abels / Noord 14
    4 Koppen / KoppenKlik hier voor de opstelling van Koppen / Koppen 12
    5 Nefkens / TrentfieldKlik hier voor de opstelling van Nefkens / Trentfield 11
    6 Broek / DautzenbergKlik hier voor de opstelling van Broek / Dautzenberg 11
    7 Monden / MaasKlik hier voor de opstelling van Monden / Maas 10
    8 Soelen / HeuvelKlik hier voor de opstelling van Soelen / Heuvel 10
    9 Mol / BouwknegtKlik hier voor de opstelling van Mol / Bouwknegt 9
    10 d. Droog / d. DroogKlik hier voor de opstelling van d. Droog / d. Droog 3
3e klasse B Bekijken 1 Schopman / van KolKlik hier voor de opstelling van Schopman / van Kol 23
    2 Lagerwey / HendriksKlik hier voor de opstelling van Lagerwey / Hendriks 21
    3 Bakel / BakelKlik hier voor de opstelling van Bakel / Bakel 15
    4 Boer / GerritsenKlik hier voor de opstelling van Boer / Gerritsen 14
    5 Klooster / KloosterKlik hier voor de opstelling van Klooster / Klooster 12
    6 Zaaijer / LeeuwenKlik hier voor de opstelling van Zaaijer / Leeuwen 10
    7 Haren / DumpelKlik hier voor de opstelling van Haren / Dumpel 9
    8 de Wit / van WoudenbergKlik hier voor de opstelling van de Wit / van Woudenberg 8
    9 Jansen / HesselsKlik hier voor de opstelling van Jansen / Hessels 6
    10 Oosterbaan / KitserooKlik hier voor de opstelling van Oosterbaan / Kitseroo 2
3e klasse C Bekijken 1 Schouten / WennekesKlik hier voor de opstelling van Schouten / Wennekes 17
    2 Ouwens / StamKlik hier voor de opstelling van Ouwens / Stam 17
    3 Bakel / MoerwijkKlik hier voor de opstelling van Bakel / Moerwijk 16
    4 Jacob / JacobKlik hier voor de opstelling van Jacob / Jacob 16
    5 Waalewijn / ZwartKlik hier voor de opstelling van Waalewijn / Zwart 14
    6 Meyer / PolakKlik hier voor de opstelling van Meyer / Polak 14
    7 Zieltjens / BeekKlik hier voor de opstelling van Zieltjens / Beek 10
    8 Groenewegen / DamKlik hier voor de opstelling van Groenewegen / Dam 7
    9 Heijting / v. RoodselaarKlik hier voor de opstelling van Heijting / v. Roodselaar 5
    10 Veldt / GeerlingsKlik hier voor de opstelling van Veldt / Geerlings 4
4e klasse A Bekijken 1 Taconis / v.d. PettenKlik hier voor de opstelling van Taconis / v.d. Petten 20
    2 Offenberg / KnottenbeltKlik hier voor de opstelling van Offenberg / Knottenbelt 16
    3 van der Ploeg / van der PloegKlik hier voor de opstelling van van der Ploeg / van der Ploeg 15
    4 Prenen / PrenenKlik hier voor de opstelling van Prenen / Prenen 14
    5 Takken /AboushammaKlik hier voor de opstelling van Takken /Aboushamma 12
    6 Krom / HuyboomKlik hier voor de opstelling van Krom / Huyboom 12
    7 Schie / CalvelageKlik hier voor de opstelling van Schie / Calvelage 11
    8 Linthorst / v.d. NagelKlik hier voor de opstelling van Linthorst / v.d. Nagel 10
    9 Ploeg / JansenKlik hier voor de opstelling van Ploeg / Jansen 10
    10 Jutten / PardonKlik hier voor de opstelling van Jutten / Pardon 0
4e klasse B Bekijken 1 Hartendorp / SievalKlik hier voor de opstelling van Hartendorp / Sieval 20
    2 d. Krieger / GijsbertseKlik hier voor de opstelling van d. Krieger / Gijsbertse 18
    3 Langeveld / LuskeKlik hier voor de opstelling van Langeveld / Luske 15
    4 Groeneweg / KopsKlik hier voor de opstelling van Groeneweg / Kops 14
    5 Wesseling / M. GroenbosKlik hier voor de opstelling van Wesseling / M. Groenbos 13
    6 Duyser / de JongKlik hier voor de opstelling van Duyser / de Jong 12
    7 Muller / v. EerdenKlik hier voor de opstelling van Muller / v. Eerden 10
    8 Frans Schotanus / Jan ZoetmuldKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus / Jan Zoetmuld 10
    9 Boeije / SalzmannKlik hier voor de opstelling van Boeije / Salzmann 7
    10 Tegels / MoormanKlik hier voor de opstelling van Tegels / Moorman 1
4e klasse C Bekijken 1 Aandeweg / YuKlik hier voor de opstelling van Aandeweg / Yu 22
    2 Trentelman / TimpKlik hier voor de opstelling van Trentelman / Timp 18
    3 Verhoeven / de WitKlik hier voor de opstelling van Verhoeven / de Wit 17
    4 Wel / KeijerKlik hier voor de opstelling van Wel / Keijer 14
    5 Verheul / BaarsKlik hier voor de opstelling van Verheul / Baars 11
    6 Kamp / DammersKlik hier voor de opstelling van Kamp / Dammers 11
    7 Vermeij / DuykerenKlik hier voor de opstelling van Vermeij / Duykeren 10
    8 Luikel / LemmensKlik hier voor de opstelling van Luikel / Lemmens 8
    9 v. Wel / v.d. ErfKlik hier voor de opstelling van v. Wel / v.d. Erf 7
    10 Visser / v. KleefKlik hier voor de opstelling van Visser / v. Kleef 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 6 December 2019 03:55