Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengd Dubbel Zondag Winter - Okt/Nov/Dec 2016

Stand na de speelronde op zondag 11 december 2016

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 /HarrvdBerg/MilanneT/LauravWKlik hier voor de opstelling van /HarrvdBerg/MilanneT/LauravW 18
    2 Stephane en Sandy KegelsKlik hier voor de opstelling van Stephane en Sandy Kegels 16
    3 Amber en Benno Hulshof/R vDortKlik hier voor de opstelling van Amber en Benno Hulshof/R vDort 15
    4 Julianne Ruiter / Mick HoutenKlik hier voor de opstelling van Julianne Ruiter / Mick Houten 13
    5 Bert-Jan H / Florence DungenKlik hier voor de opstelling van Bert-Jan H /  Florence Dungen 7
    6 Artjom M / Anne WeeberKlik hier voor de opstelling van Artjom M / Anne Weeber 3
Hoofdklasse Bekijken 1 Patrick Koole / Claudia SaiaKlik hier voor de opstelling van Patrick Koole / Claudia Saia 19
    2 Glenn Roodselaar/Lisa HardebolKlik hier voor de opstelling van Glenn Roodselaar/Lisa Hardebol 17
    3 Patrick en Sandra EleveldKlik hier voor de opstelling van Patrick en Sandra Eleveld 14
    4 FrankKramer/JokeYu/CyrillaHKlik hier voor de opstelling van FrankKramer/JokeYu/CyrillaH 12
    5 HanVerheul/SandyK/RemcovMKlik hier voor de opstelling van HanVerheul/SandyK/RemcovM 11
    6 Carolien van Bakel/Ron van GogKlik hier voor de opstelling van Carolien van Bakel/Ron van Gog 10
    7 Peter Grove / Mireille G/Jos NKlik hier voor de opstelling van Peter Grove / Mireille G/Jos N 10
    8 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 3
1e Klasse Bekijken 1 Nick en Myrthe MeulenbroekKlik hier voor de opstelling van Nick en Myrthe Meulenbroek 18
    2 Cees Waalewijn/Wilma DoeswijkKlik hier voor de opstelling van Cees Waalewijn/Wilma Doeswijk 18
    3 Natasja Post / Arno GrootKlik hier voor de opstelling van Natasja Post / Arno Groot 15
    4 Jos Hessels / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels / Puck Groot 14
    5 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 12
    6 Annette Berendr/BHulshof/RDortKlik hier voor de opstelling van Annette Berendr/BHulshof/RDort 10
    7 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 6
    8 Marot&Pieter Maas/Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Marot&Pieter Maas/Wim Vogel 3
2e Klasse Bekijken 1 JolandaDam /PaulClaus/CaludiaSKlik hier voor de opstelling van JolandaDam /PaulClaus/CaludiaS 18
    2 Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts 16
    3 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor de opstelling van A Draaisma/ A Vink 15
    4 Arno Groot/ Inge KortekaasKlik hier voor de opstelling van Arno Groot/ Inge Kortekaas 13
    5 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 13
    6 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 11
    7 EdwardGr/DianaTos/LiesbethKlik hier voor de opstelling van EdwardGr/DianaTos/Liesbeth 10
    8 team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 15:01