Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel op ZONDAG WINTER vanaf januari 2013

Stand na de speelronde op zondag 24 maart 2013

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse Bekijken 1 Majorie vDorssenRon TjioeKlik hier voor de opstelling van Majorie vDorssenRon Tjioe 21
    2 Hanny Prick/Robert Uiter/ToosSKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uiter/ToosS 16
    3 Marcel vHorssen/Anneke KosterKlik hier voor de opstelling van Marcel vHorssen/Anneke Koster 15
    4 A Draaisma/ A VinkKlik hier voor de opstelling van A Draaisma/ A Vink 15
    5 Liesbeth Post / PaulvLochemKlik hier voor de opstelling van Liesbeth Post / PaulvLochem 14
    6 Carla en Erik AartsKlik hier voor de opstelling van Carla en Erik Aarts 14
    7 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 13
    8 RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca KromKlik hier voor de opstelling van RJ Rijs/ SLiefaart/Bianca Krom 11
    9 MarijkeTiggelen / BertKienhuisKlik hier voor de opstelling van MarijkeTiggelen / BertKienhuis 10
    10 FX Kaandorp / M LeegwaterKlik hier voor de opstelling van FX Kaandorp / M Leegwater 10
    11 Edward Grevenstuk / Odi JungKlik hier voor de opstelling van Edward Grevenstuk / Odi Jung 10
    12 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 8
    13 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 6
    14 Jodi en Kees StamanKlik hier voor de opstelling van Jodi en Kees Staman 5
4e klasse Bekijken 1 Ed Post / Els de KruifKlik hier voor de opstelling van Ed Post / Els de Kruif 20
    2 Milka Kovacs / Janica KovácsKlik hier voor de opstelling van Milka Kovacs / Janica Kovács 17
    3 Ans en Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Ans en Johan Kamer 16
    4 Wendy van Wooning/Ton PlompenKlik hier voor de opstelling van Wendy van Wooning/Ton Plompen 15
    5 Jeroen&LisaHardeb/LydiaVerheulKlik hier voor de opstelling van Jeroen&LisaHardeb/LydiaVerheul 13
    6 Nick Rodenburg /Maaike VdWindKlik hier voor de opstelling van Nick Rodenburg /Maaike VdWind 13
    7 Lydia & Roy Premch/LisaHardeboKlik hier voor de opstelling van Lydia & Roy Premch/LisaHardebo 12
    8 RobertRijs/ MariskaFeits/BarvDKlik hier voor de opstelling van RobertRijs/ MariskaFeits/BarvD 12
    9 DBBeerendonk-Auerhaan/RF BeereKlik hier voor de opstelling van DBBeerendonk-Auerhaan/RF Beere 11
    10 Michael en Anja van GennipKlik hier voor de opstelling van Michael en Anja van Gennip 11
    11 Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 10
    12 Frans en Louise van SoelenKlik hier voor de opstelling van Frans en Louise van Soelen 9
    13 Saskia Groot / Marc StikvoortKlik hier voor de opstelling van Saskia Groot / Marc Stikvoort 5
    14 Hans & Anne-Irene VosKlik hier voor de opstelling van Hans & Anne-Irene Vos 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Februari 2020 14:20