Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 2007-2008 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 16 maart 2008

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Hester en Rick van der MeulenKlik hier voor de opstelling van Hester en Rick van der Meulen 19
    2 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 15
    3 Nick Philippo / Laura van WellKlik hier voor de opstelling van Nick Philippo / Laura van Well 15
    4 Harry vd Berg/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Harry vd Berg/Marieke Visser 15
    5 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 13
    6 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 12
    7 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 12
    8 Barry Bruin / Désirée SchooneKlik hier voor de opstelling van Barry Bruin / Désirée Schoone 7
    9 Amanda Reker/Michael de KruifKlik hier voor de opstelling van Amanda Reker/Michael de Kruif 7
    10 Jan-Willem Mos / Geke BruinKlik hier voor de opstelling van Jan-Willem Mos / Geke Bruin 5
Eerste klasse A Bekijken 1 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 18
    2 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 15
    3 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 14
    4 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 12
    5 Hélène en Hans van der WerffKlik hier voor de opstelling van Hélène en Hans van der Werff 11
    6 Albertv Pette/Danielle KaestneKlik hier voor de opstelling van Albertv Pette/Danielle Kaestne 11
    7 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 11
    8 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 4
Eerste klasse B Bekijken 1 Jan en Tatiana Spaan/R TjioeKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan/R Tjioe 19
    2 Alex Winkelman/JennyExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/JennyExalto 17
    3 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 15
    4 E Veldmeijer / A HoekstraKlik hier voor de opstelling van E Veldmeijer / A Hoekstra 14
    5 Tamara Bor / Marnix HartogKlik hier voor de opstelling van Tamara Bor / Marnix Hartog 13
    6 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 10
    7 GerardVlaar/Guus v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van GerardVlaar/Guus v Binsbergen 8
    8 Team onbekend 0
Tweede klasse A Bekijken 1 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 19
    2 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 18
    3 Gerry Thelosen/Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Gerry Thelosen/Marion Blansert 14
    4 Marja Duijn / Thijs OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs Oijen 13
    5 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 10
    6 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 10
    7 Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 8
    8 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering 4
Tweede klasse B Bekijken 1 Ad v Houten / Monique v MarleKlik hier voor de opstelling van Ad v Houten / Monique v Marle 21
    2 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 20
    3 Grevenstuk/de Bie /GrootKlik hier voor de opstelling van Grevenstuk/de Bie /Groot 13
    4 Dennis & Monique KnijnenburgKlik hier voor de opstelling van Dennis & Monique Knijnenburg 12
    5 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 12
    6 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 11
    7 Han Verheul / Georgette SoelenKlik hier voor de opstelling van Han Verheul / Georgette Soelen 11
    8 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 10
    9 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 8
    10 Han Kegels/ Josette KegelsKlik hier voor de opstelling van Han Kegels/ Josette Kegels 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 5 December 2019 23:35