Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 19 maart 2006

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Debbiev.Egmond/B-J HendriksenKlik hier voor de opstelling van Debbiev.Egmond/B-J Hendriksen 21
    2 Chantal Losek/ Michael OlijerhKlik hier voor de opstelling van Chantal Losek/ Michael Olijerh 17
    3 Aster Voornev/ RenevDusschotenKlik hier voor de opstelling van Aster Voornev/ RenevDusschoten 16
    4 Carmen Korthouwer/Patrick KropKlik hier voor de opstelling van Carmen Korthouwer/Patrick Krop 15
    5 Steffan Kok/ Monique WillemsenKlik hier voor de opstelling van Steffan Kok/ Monique Willemsen 13
    6 HansReurings/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van HansReurings/Marieke Visser 13
    7 RickvdMeulen/LaudyVarkevisserKlik hier voor de opstelling van RickvdMeulen/LaudyVarkevisser 12
    8 Inge Poelgeest/Winnie v DijkKlik hier voor de opstelling van Inge Poelgeest/Winnie v Dijk 11
    9 Lars en Bianca KeizerKlik hier voor de opstelling van Lars en Bianca Keizer 11
    10 Gosia Rother / Hans JoséKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Hans José 8
    11 JasperKeetlapper/MireilleGrootKlik hier voor de opstelling van JasperKeetlapper/MireilleGroot 7
    12 P&E vScheijndel/Hester BakKlik hier voor de opstelling van P&E vScheijndel/Hester Bak 0
Eerste klasse A Bekijken 1 Monique Burggraaf / Joost BrugKlik hier voor de opstelling van Monique Burggraaf / Joost Brug 20
    2 Odi Jung & Arthur LaimbockKlik hier voor de opstelling van Odi Jung & Arthur Laimbock 15
    3 Madelon Polman/Coos DümpelKlik hier voor de opstelling van Madelon Polman/Coos Dümpel 15
    4 Sandy Kegels/André DiependaalKlik hier voor de opstelling van Sandy Kegels/André Diependaal 14
    5 Ronald Liefbroer/Petra LuitjesKlik hier voor de opstelling van Ronald Liefbroer/Petra Luitjes 12
    6 Alex Winkelman/Jenny ExaltoKlik hier voor de opstelling van Alex Winkelman/Jenny Exalto 11
    7 Lida Leurs / Ricus van WervenKlik hier voor de opstelling van Lida Leurs / Ricus van Werven 10
    8 Jos Hessels/Anja FolkersKlik hier voor de opstelling van Jos Hessels/Anja Folkers 10
    9 Rob en Mary HertogKlik hier voor de opstelling van Rob en Mary Hertog 8
    10 Jaap en Bep HofKlik hier voor de opstelling van Jaap en Bep Hof 5
Eerste klasse B Bekijken 1 Carlo en Francis KorsKlik hier voor de opstelling van Carlo en Francis Kors 19
    2 Gerard Vlaar /v BinsbergenKlik hier voor de opstelling van Gerard Vlaar /v Binsbergen 16
    3 Marja Duijn / Thijs van OijenKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn / Thijs van Oijen 14
    4 Anuscha Spaan/Ron TjioeKlik hier voor de opstelling van Anuscha Spaan/Ron Tjioe 13
    5 Monique Willemsen/Andre VinkKlik hier voor de opstelling van Monique Willemsen/Andre Vink 12
    6 Margot Maes/ Wim VogelKlik hier voor de opstelling van Margot Maes/ Wim Vogel 12
    7 Peter Heijden/ Marion BlansertKlik hier voor de opstelling van Peter Heijden/ Marion Blansert 11
    8 Mireille Groot/Evert VeldmeijeKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Evert Veldmeije 9
    9 Rene Jungen / Diana LeunisKlik hier voor de opstelling van Rene Jungen / Diana Leunis 8
    10 H Kegels/J Kegels/S KegelsKlik hier voor de opstelling van H Kegels/J Kegels/S Kegels 6
Tweede klasse A Bekijken 1 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 21
    2 Frans & Jeanny PeeperkornKlik hier voor de opstelling van Frans & Jeanny Peeperkorn 19
    3 Frans Heems/Mieke VogelKlik hier voor de opstelling van Frans Heems/Mieke Vogel 18
    4 Nancy Stoete/Gerard KoperKlik hier voor de opstelling van Nancy Stoete/Gerard Koper 12
    5 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 11
    6 Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 9
    7 Erik Aarts/Mary vd VlistKlik hier voor de opstelling van Erik Aarts/Mary vd Vlist 9
    8 John Koppen / Petra van BakelKlik hier voor de opstelling van John Koppen / Petra van Bakel 8
    9 VincentTelling/ Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van VincentTelling/ Marlous Swolfs 7
    10 Randy Schiff / Wendy HulshofKlik hier voor de opstelling van Randy Schiff / Wendy Hulshof 6
Tweede klasse B Bekijken 1 Michel dLange/MilanneTeunissenKlik hier voor de opstelling van Michel dLange/MilanneTeunissen 18
    2 Jan en Tatiana SpaanKlik hier voor de opstelling van Jan en Tatiana Spaan 15
    3 Gebrand vWeel/Carla HulsmanKlik hier voor de opstelling van Gebrand vWeel/Carla Hulsman 15
    4 Karin Paap / Don van WoldeKlik hier voor de opstelling van Karin Paap / Don van Wolde 13
    5 Helen Kossen/ Patrick EleveldKlik hier voor de opstelling van Helen Kossen/ Patrick Eleveld 13
    6 Bob en Astrid KeizerKlik hier voor de opstelling van Bob en Astrid Keizer 13
    7 Lennox en Linda AlblasKlik hier voor de opstelling van Lennox en Linda Alblas 11
    8 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 11
    9 Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 9
    10 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 02:38