Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel ZONDAG 05/06

Stand na de speelronde op zondag 18 december 2005

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 20
    2 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 18
    3 Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 15
    4 Albert en Audrey van PettenKlik hier voor de opstelling van Albert en Audrey van Petten 12
    5 Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 11
    6 Anja en Joop KoppenKlik hier voor de opstelling van Anja en Joop Koppen 11
    7 Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 11
    8 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 11
    9 F Wesseling/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van F Wesseling/Marijke Elferink 7
    10 Gerard van Schie/Lia vanVelzenKlik hier voor de opstelling van Gerard van Schie/Lia vanVelzen 4
3e klasse B Bekijken 1 Cees en Marianne WaalewijnKlik hier voor de opstelling van Cees en Marianne Waalewijn 20
    2 Odi Jung / Jaap PhilippoKlik hier voor de opstelling van Odi Jung / Jaap Philippo 18
    3 Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 17
    4 Janet Visscher/Frank VisserKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Frank Visser 14
    5 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 13
    6 E Honings/ E GevenstukKlik hier voor de opstelling van E Honings/ E Gevenstuk 12
    7 Eveline Bodegr/Nick RodenburgKlik hier voor de opstelling van Eveline Bodegr/Nick Rodenburg 12
    8 André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland 9
    9 Brenda Wolde / Arnout MeesterKlik hier voor de opstelling van Brenda Wolde / Arnout Meester 4
    10 Freds Siecker/ Brigitte DuinKlik hier voor de opstelling van Freds Siecker/ Brigitte Duin 1
4e klasse A Bekijken 1 Francis en Hans MolenaarKlik hier voor de opstelling van Francis en Hans Molenaar 19
    2 Peter en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Peter en Petra Gravemaker 19
    3 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering 14
    4 DianaKeessen/ RichardBeukekampKlik hier voor de opstelling van DianaKeessen/ RichardBeukekamp 12
    5 Harm Konings / Noortje BergKlik hier voor de opstelling van Harm Konings / Noortje Berg 11
    6 Rob Annemieke Loos/YvonneTerpKlik hier voor de opstelling van Rob  Annemieke Loos/YvonneTerp 10
    7 Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 7
    8 Phil en Marlies LapreKlik hier voor de opstelling van Phil en Marlies Lapre 4
4e klasse B Bekijken 1 Martin Duijn / Tynke WinkelKlik hier voor de opstelling van Martin Duijn / Tynke Winkel 24
    2 Daniëlle en Erik KaestnerKlik hier voor de opstelling van Daniëlle en Erik Kaestner 20
    3 Ruud&Joke BeukenkampKlik hier voor de opstelling van Ruud&Joke Beukenkamp 15
    4 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 12
    5 Jan & Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Jan & Simone Dannenburg 8
    6 Pascal Kool / Annika MeekelKlik hier voor de opstelling van Pascal Kool / Annika Meekel 6
    7 Niek, Tineke & Toos SchaapKlik hier voor de opstelling van Niek, Tineke & Toos Schaap 6
    8 P Schwirtz / M DijkstraKlik hier voor de opstelling van P Schwirtz / M Dijkstra 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 16 December 2019 05:21