Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Gemengddubbel Zondag Wintercompetitie 2004-2005

Stand na de speelronde op zondag 19 december 2004

  Details/Uitslagen     Punten
3e klasse A Bekijken 1 Carlo en Francis KorsKlik hier voor de opstelling van Carlo en Francis Kors 23
    2 Ria ten Hoorn/ Benno HulshofKlik hier voor de opstelling van Ria ten Hoorn/ Benno Hulshof 17
    3 Mart Linthorst/Laura v. BerkelKlik hier voor de opstelling van Mart Linthorst/Laura v. Berkel 13
    4 Han Verheul/ Bep KromKlik hier voor de opstelling van Han Verheul/ Bep Krom 12
    5 Moh Aboushamma/ Monique EliamKlik hier voor de opstelling van Moh Aboushamma/ Monique Eliam 10
    6 Frank Weslng/Marijke ElferinkKlik hier voor de opstelling van Frank Weslng/Marijke Elferink 9
    7 Leotien en Herman VesteringKlik hier voor de opstelling van Leotien en Herman Vestering 9
    8 Frans Schotanus/J. vd WaertKlik hier voor de opstelling van Frans Schotanus/J. vd Waert 3
3e klasse B Bekijken 1 Wendy Hulshof/ Hans ten HoornKlik hier voor de opstelling van Wendy Hulshof/ Hans ten Hoorn 16
    2 Paul Krab/Gertrude AndradeKlik hier voor de opstelling van Paul Krab/Gertrude Andrade 16
    3 Ben en Ingrid JansenKlik hier voor de opstelling van Ben en Ingrid Jansen 14
    4 Rob Lammers/ Nadja LammersKlik hier voor de opstelling van Rob Lammers/ Nadja Lammers 14
    5 Gerard Krom / Ank VerheulKlik hier voor de opstelling van Gerard Krom / Ank Verheul 14
    6 Sabine de Jong / Ad de JongKlik hier voor de opstelling van Sabine de Jong / Ad de Jong 12
    7 André en José HooglandKlik hier voor de opstelling van André en José Hoogland 10
    8 E.Bruseker/M.KloosterKlik hier voor de opstelling van E.Bruseker/M.Klooster 10
    9 Karin Engelhart/Johan KamerKlik hier voor de opstelling van Karin Engelhart/Johan Kamer 9
    10 Jan en Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Jan en Petra Gravemaker 5
4e klasse Bekijken 1 Francis Wit / Martin DuivenKlik hier voor de opstelling van Francis Wit / Martin Duiven 19
    2 Nico en Lia van SchaikKlik hier voor de opstelling van Nico en Lia van Schaik 15
    3 Hans tHoorn/ Simone DannenburgKlik hier voor de opstelling van Hans tHoorn/ Simone Dannenburg 13
    4 Hanny Prick/Robert UitermarkKlik hier voor de opstelling van Hanny Prick/Robert Uitermark 12
    5 Guus Boing / Marlon vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Guus Boing / Marlon vd Veldt 9
    6 RonaldCornet/ MaaikeVoordeWindKlik hier voor de opstelling van RonaldCornet/ MaaikeVoordeWind 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 05:54