Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2011/2012

Stand na de speelronde op zondag 18 december 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 17
    2 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 14
    3 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 14
    4 Cynthia&Gea Vonk/Yvonne MullerKlik hier voor de opstelling van Cynthia&Gea Vonk/Yvonne Muller 11
    5 M Duijn/D Kaestner/S LievaartKlik hier voor de opstelling van M Duijn/D Kaestner/S Lievaart 10
    6 Marieke dBie/Annemiek HoekstraKlik hier voor de opstelling van Marieke dBie/Annemiek Hoekstra 10
    7 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 10
    8 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 10
Hoofdklasse Bekijken 1 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 20
    2 C de Rijcke /N vdLuijtg/IAbelsKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke /N vdLuijtg/IAbels 18
    3 Wil Hirs / Anja Laarse-de VosKlik hier voor de opstelling van Wil Hirs / Anja Laarse-de Vos 15
    4 Martina L./Claudia M./Lydia W.Klik hier voor de opstelling van Martina L./Claudia M./Lydia W. 13
    5 Bep, Deborah & Bianca KromKlik hier voor de opstelling van Bep, Deborah & Bianca Krom 11
    6 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 11
    7 Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan 11
    8 B Paap / E Vlaskamp/ D vdWeideKlik hier voor de opstelling van B Paap / E Vlaskamp/ D vdWeide 9
    9 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 8
    10 Carla van Emmerik / Erli EgasKlik hier voor de opstelling van Carla van Emmerik / Erli Egas 4
Eerste Klasse Bekijken 1 Betty Vlist / Elly SchavemakerKlik hier voor de opstelling van Betty Vlist / Elly Schavemaker 23
    2 Marit Horst/Nicolien KostelijkKlik hier voor de opstelling van Marit Horst/Nicolien Kostelijk 16
    3 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 15
    4 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 14
    5 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 14
    6 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 13
    7 IJanssen/C Kolenbr/ M.KosterKlik hier voor de opstelling van IJanssen/C Kolenbr/ M.Koster 11
    8 Elena vWel / SandyLuskeKlik hier voor de opstelling van Elena vWel / SandyLuske 11
    9 ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 11
    10 Sonja Heeren / Bianca SluisKlik hier voor de opstelling van Sonja Heeren / Bianca Sluis 10
    11 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 10
    12 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 10
    13 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 10
    14 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 03:30