Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER jan t/m 3 april 2011

Stand na de speelronde op zondag 20 maart 2011

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 22
    2 Marije Berg / Eelke BontrupKlik hier voor de opstelling van Marije Berg / Eelke Bontrup 16
    3 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 13
    4 Edith Bos /Martine VastermanKlik hier voor de opstelling van Edith Bos /Martine Vasterman 12
    5 Sharon Cahn / Ellen vd HeijdenKlik hier voor de opstelling van Sharon Cahn / Ellen vd Heijden 10
    6 Marion Bonnema / Ineke PeetKlik hier voor de opstelling van Marion Bonnema / Ineke Peet 9
    7 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 9
    8 Monique Hulshof/ RonnyWijnaldaKlik hier voor de opstelling van Monique Hulshof/ RonnyWijnalda 5
2eklasse B Bekijken 1 Tineke Schaap / Linda AbelsKlik hier voor de opstelling van Tineke Schaap / Linda Abels 20
    2 Elena vWel/SandyLuske.IDuindamKlik hier voor de opstelling van Elena vWel/SandyLuske.IDuindam 19
    3 Marleen Ettema/Wendy V/MarijeKlik hier voor de opstelling van Marleen Ettema/Wendy V/Marije 17
    4 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 12
    5 Ellis Kuijper/Caroline LauppeKlik hier voor de opstelling van Ellis Kuijper/Caroline Lauppe 10
    6 Nicolette en Sabrina vd BosKlik hier voor de opstelling van Nicolette en Sabrina vd Bos 8
    7 Cyrilla Harde/Carolien vdHorstKlik hier voor de opstelling van Cyrilla Harde/Carolien vdHorst 6
    8 Anne-Irene Vos / Merel HorstKlik hier voor de opstelling van Anne-Irene Vos / Merel Horst 4
3e Klasse Bekijken 1 JetIpenb/JoséBiesh/JacquelineKlik hier voor de opstelling van JetIpenb/JoséBiesh/Jacqueline 19
    2 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 17
    3 Anne-Marie vMeelen/Liane VroomKlik hier voor de opstelling van Anne-Marie vMeelen/Liane Vroom 16
    4 Lydia Verheul / Marlies LapréKlik hier voor de opstelling van Lydia Verheul / Marlies Lapré 15
    5 Esther Dunharden/Claudia HoddeKlik hier voor de opstelling van Esther Dunharden/Claudia Hodde 14
    6 Els de Kruif /Monique&Gea VonkKlik hier voor de opstelling van Els de Kruif /Monique&Gea Vonk 13
    7 Inge en Els KortekaasKlik hier voor de opstelling van Inge en Els Kortekaas 13
    8 Wendy Pouw / Saskia GrootKlik hier voor de opstelling van Wendy Pouw / Saskia Groot 9
    9 ChantalBosh/SabrinaBakerKristaKlik hier voor de opstelling van ChantalBosh/SabrinaBakerKrista 4
    10 Team onbekend 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 05:22