Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG WINTER 2010-2011

Stand na de speelronde op zondag 12 december 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Eredivisie Bekijken 1 Marieke Visser/Mireille GrootKlik hier voor de opstelling van Marieke Visser/Mireille Groot 18
    2 Jessica Payne/Patricia KremerKlik hier voor de opstelling van Jessica Payne/Patricia Kremer 17
    3 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 16
    4 Ria Trouwen / Sonja DrostKlik hier voor de opstelling van Ria Trouwen / Sonja Drost 14
    5 Marja Duijn/DaniŽlle KaestnerKlik hier voor de opstelling van Marja Duijn/DaniŽlle Kaestner 14
    6 Marieke Bie/Annemieke HoekstraKlik hier voor de opstelling van Marieke Bie/Annemieke Hoekstra 13
    7 Jeanine Pull / Marianne SpaanKlik hier voor de opstelling van Jeanine Pull / Marianne Spaan 13
    8 Jenny Exalto / Anja DingerdisKlik hier voor de opstelling van Jenny Exalto / Anja Dingerdis 8
    9 C de Rijcke /N vd LuijtgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke /N vd Luijtgaarden 7
    10 Team onbekend 0
Hoofdklasse Bekijken 1 BrendaDraaisma/Florence DŁngenKlik hier voor de opstelling van BrendaDraaisma/Florence DŁngen 22
    2 Elly Draijer/Anja ZwarteveenKlik hier voor de opstelling van Elly Draijer/Anja Zwarteveen 15
    3 Bianca en Silvia NoordermeerKlik hier voor de opstelling van Bianca en Silvia Noordermeer 15
    4 Tatiana en Anuschka SpaanKlik hier voor de opstelling van Tatiana en Anuschka Spaan 14
    5 Yvette vd Broek/Ada ArohKlik hier voor de opstelling van Yvette vd Broek/Ada Aroh 12
    6 MirelleRichters/ VanessaBurgerKlik hier voor de opstelling van MirelleRichters/ VanessaBurger 11
    7 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 10
    8 Maggy d Graaff / Paula GrillisKlik hier voor de opstelling van Maggy d Graaff / Paula Grillis 9
    9 ManineKoetsier/Francis BettinkKlik hier voor de opstelling van ManineKoetsier/Francis Bettink 9
    10 AnneloesvdWeijden/EvelineVlaskKlik hier voor de opstelling van AnneloesvdWeijden/EvelineVlask 3
Eerste klasse B Bekijken 1 Bep & Bianca Krom/ D StuifzandKlik hier voor de opstelling van Bep & Bianca Krom/ D Stuifzand 18
    2 S van Medevoort / C RampersadKlik hier voor de opstelling van S van Medevoort / C Rampersad 18
    3 W v Straten/ C Kramer/ L KoperKlik hier voor de opstelling van W v Straten/ C Kramer/ L Koper 15
    4 Moniqu Knijnburg/Astrid CoevoeKlik hier voor de opstelling van Moniqu Knijnburg/Astrid Coevoe 14
    5 Amber Hulshof/Denise WolverenKlik hier voor de opstelling van Amber Hulshof/Denise Wolveren 13
    6 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 13
    7 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 12
    8 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 11
    9 Ingrid Janssen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Janssen/Cynthia Kolenbr 10
    10 Lidya Ducro / Wilma van MourikKlik hier voor de opstelling van Lidya Ducro / Wilma van Mourik 8
    11 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 7
    12 Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez AKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra/Inez A 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 26 Augustus 2019 09:43