Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 15 maart 2009

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 21
    2 Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg 16
    3 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 15
    4 DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 12
    5 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 11
    6 Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman 10
    7 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 8
    8 Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 3
2e Klasse B Bekijken 1 Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs 19
    2 Yolanda kersten/Pe v DriebergeKlik hier voor de opstelling van Yolanda kersten/Pe v Drieberge 16
    3 Saskia Boots/ Judith DeumersKlik hier voor de opstelling van Saskia Boots/ Judith Deumers 15
    4 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 12
    5 S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel 11
    6 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 11
    7 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 11
    8 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 9
    9 Verheul/ Eerenbeemt/vd SluisKlik hier voor de opstelling van Verheul/ Eerenbeemt/vd Sluis 8
    10 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 8
3e Klasse Bekijken 1 Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof 19
    2 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 18
    3 Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier 17
    4 Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke 16
    5 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 13
    6 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 12
    7 Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 12
    8 AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt 11
    9 Edith Bos / Trudy KotmanKlik hier voor de opstelling van Edith Bos / Trudy Kotman 11
    10 L Abels-Van Beek/D BeekKlik hier voor de opstelling van L Abels-Van Beek/D Beek 10
    11 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 9
    12 Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos 7
    13 Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 7
    14 Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 6

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 00:15