Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2008-2009 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 7 december 2008

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse A Bekijken 1 van Veen/van Deijk/ CupKlik hier voor de opstelling van van Veen/van Deijk/ Cup 23
    2 Irma Oud/Marijke VerzijlenbergKlik hier voor de opstelling van Irma Oud/Marijke Verzijlenberg 16
    3 N Bartelings/MVeenedaal/deHaasKlik hier voor de opstelling van N Bartelings/MVeenedaal/deHaas 15
    4 Mieke Haaijer/Sylvia van BeekKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer/Sylvia van Beek 12
    5 Marije vd Berg/Xandra vd DonkKlik hier voor de opstelling van Marije vd Berg/Xandra vd Donk 9
    6 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 7
    7 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 7
    8 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 7
2e Klasse B Bekijken 1 Nathali Wallinga/Marij OverbeeKlik hier voor de opstelling van Nathali Wallinga/Marij Overbee 22
    2 Maaike V d Wind/Marlous SwolfsKlik hier voor de opstelling van Maaike V d Wind/Marlous Swolfs 21
    3 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 14
    4 Petra Boogaard/Marian WittemanKlik hier voor de opstelling van Petra Boogaard/Marian Witteman 13
    5 LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemtKlik hier voor de opstelling van LydiaVerheul/ NicoleEerenbeemt 13
    6 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 10
    7 Claudia Saia/ Monique HulshofKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Monique Hulshof 10
    8 Dominiq Beerendon/Joke WesselsKlik hier voor de opstelling van Dominiq Beerendon/Joke Wessels 9
    9 S Diepenbrock / M van de GevelKlik hier voor de opstelling van S Diepenbrock / M van de Gevel 5
    10 Cynthi Boersbroe/Amber HulshofKlik hier voor de opstelling van Cynthi Boersbroe/Amber Hulshof 3
3e Klasse Bekijken 1 DebbieHommes/ ElianneToornvlKlik hier voor de opstelling van DebbieHommes/ ElianneToornvl 20
    2 Rianne en Ingrid DuindamKlik hier voor de opstelling van Rianne en Ingrid Duindam 18
    3 Nicole Jagt / Anja GennipKlik hier voor de opstelling van Nicole Jagt / Anja Gennip 18
    4 Adonia Vonk / Tineke SelierKlik hier voor de opstelling van Adonia Vonk / Tineke Selier 13
    5 AM Draaisma / Y van der VlugtKlik hier voor de opstelling van AM Draaisma / Y van der Vlugt 13
    6 Lonneke Roelofs / Nanneke BerkKlik hier voor de opstelling van Lonneke Roelofs / Nanneke Berk 13
    7 Jet Ipenburg / Josť BiesheuvelKlik hier voor de opstelling van Jet Ipenburg / Josť Biesheuvel 12
    8 Nicolette & Sabrina vd BosKlik hier voor de opstelling van Nicolette & Sabrina vd Bos 12
    9 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 11
    10 Edith Bos / Elly EijsKlik hier voor de opstelling van Edith Bos / Elly Eijs 11
    11 Debby Elfrink/Thea PiekeKlik hier voor de opstelling van Debby Elfrink/Thea Pieke 9
    12 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 9
    13 Sophie Brandse / Sophie ZwetKlik hier voor de opstelling van Sophie Brandse / Sophie Zwet 6
    14 Team onbekend 2Klik hier voor de opstelling van Team onbekend 2 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 14 December 2019 05:48