Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2006-2007 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 18 maart 2007

  Details/Uitslagen     Punten
2e Klasse Bekijken 1 MI Klooster-de Leth/NE JoacimKlik hier voor de opstelling van MI Klooster-de Leth/NE Joacim 18
    2 Annet Berendregt / Ellen NordeKlik hier voor de opstelling van Annet Berendregt / Ellen Norde 15
    3 Janet Visscher/Pleuni SchwirtzKlik hier voor de opstelling van Janet Visscher/Pleuni Schwirtz 15
    4 Ingrid Jansen/Cynthia KolenbrKlik hier voor de opstelling van Ingrid Jansen/Cynthia Kolenbr 13
    5 A Speelman / D BeerendonkKlik hier voor de opstelling van A Speelman / D Beerendonk 12
    6 Claudia Saia/ Jolanda DamKlik hier voor de opstelling van Claudia Saia/ Jolanda Dam 10
    7 Jaqueline Meijer / D de HaanKlik hier voor de opstelling van Jaqueline Meijer / D de Haan 10
    8 Eva v Ingen/Margriet vd BiesenKlik hier voor de opstelling van Eva v Ingen/Margriet vd Biesen 9
    9 Marleen Ettema/Wendy VolgeringKlik hier voor de opstelling van Marleen Ettema/Wendy Volgering 9
    10 Tine van Veen / Anja van DeijkKlik hier voor de opstelling van Tine van Veen / Anja van Deijk 9
3e Klasse Bekijken 1 Inez Abels / Ellen BerghKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Ellen Bergh 22
    2 AngeliqueHooglugt/Yvette VlugtKlik hier voor de opstelling van AngeliqueHooglugt/Yvette Vlugt 17
    3 Elena van Wel / Sandy LuskeKlik hier voor de opstelling van Elena van Wel / Sandy Luske 16
    4 LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPiekeKlik hier voor de opstelling van LiavVelzen/DebbyElfr/TheaPieke 13
    5 Marije vd Berg/Rilana BurgerinKlik hier voor de opstelling van Marije vd Berg/Rilana Burgerin 12
    6 E Konings-Voogd / C TiggelmanKlik hier voor de opstelling van E Konings-Voogd / C Tiggelman 12
    7 Esma Jongenelis / Linda MarsKlik hier voor de opstelling van Esma Jongenelis / Linda Mars 11
    8 Jasmijn vdWerff/Merel vd HorstKlik hier voor de opstelling van Jasmijn vdWerff/Merel vd Horst 10
    9 Adonia Vonk / Elly VisserKlik hier voor de opstelling van Adonia Vonk / Elly Visser 10
    10 Mieke Schneider/Mona BoerKlik hier voor de opstelling van Mieke Schneider/Mona Boer 9
    11 Mirjam Stut / Lara BurerKlik hier voor de opstelling van Mirjam Stut / Lara Burer 9
    12 Lydia Verheul/N EerenbeemtKlik hier voor de opstelling van Lydia  Verheul/N Eerenbeemt 3

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 00:42