Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel ZONDAG 2003-2004 (1e helft)

Stand na de speelronde op zondag 14 december 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin 18
    2 MireilleGroot/ MoniqueWillemseKlik hier voor de opstelling van MireilleGroot/ MoniqueWillemse 17
    3 Gosia Rother / Debbie v EgmondKlik hier voor de opstelling van Gosia Rother / Debbie v Egmond 14
    4 Edith Hartgring/Nicole Hulseb.Klik hier voor de opstelling van Edith Hartgring/Nicole Hulseb. 13
    5 Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 12
    6 EmiliedH-Moller/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van EmiliedH-Moller/Marieke Visser 11
    7 C de Rijcke/N van LuytgaardenKlik hier voor de opstelling van C de Rijcke/N van Luytgaarden 10
    8 Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings 9
    9 Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen 9
    10 Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist 7
Eerste klasse Bekijken 1 NandaAlphen / MadelonHuveneersKlik hier voor de opstelling van NandaAlphen / MadelonHuveneers 20
    2 IngridBakel / TreaSchildneijerKlik hier voor de opstelling van IngridBakel / TreaSchildneijer 16
    3 Brenda Verspeek / Anja ZwartevKlik hier voor de opstelling van Brenda Verspeek / Anja Zwartev 16
    4 JannekevLeeuwen/GitteVerweelKlik hier voor de opstelling van JannekevLeeuwen/GitteVerweel 15
    5 Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten 15
    6 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 14
    7 Gertrude Andrade/Carin ElbertsKlik hier voor de opstelling van Gertrude Andrade/Carin Elberts 14
    8 Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris 13
    9 Brenda Draaisma / Anne PetersKlik hier voor de opstelling van Brenda Draaisma / Anne Peters 11
    10 Ingrid Hijnen/Danielle vGalenKlik hier voor de opstelling van Ingrid Hijnen/Danielle vGalen 10
    11 Liek Monť / Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Liek Monť / Margo Weesie 8
    12 Nel Abels/Rita DijkstraKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Rita Dijkstra 7
    13 Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer 5
    14 N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal 4
Tweede klasse Bekijken 1 Saskia vd IJssel/Nicole MackayKlik hier voor de opstelling van Saskia vd IJssel/Nicole Mackay 22
    2 Gitte Regeer / Lizette KerkmanKlik hier voor de opstelling van Gitte Regeer / Lizette Kerkman 17
    3 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 14
    4 Wendy Straten / Regina BerghKlik hier voor de opstelling van Wendy Straten / Regina Bergh 13
    5 Marianne Buma/Nancy StoeteKlik hier voor de opstelling van Marianne Buma/Nancy Stoete 13
    6 Thea Pieke/Debby ElfrinkKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Debby Elfrink 12
    7 Irene Honkoop/Ruby BoesjesKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Ruby Boesjes 11
    8 Annemiek Mije/MariŽl HittingerKlik hier voor de opstelling van Annemiek Mije/MariŽl Hittinger 11
    9 Ingrid Fits/Jacqueline MeijerKlik hier voor de opstelling van Ingrid Fits/Jacqueline Meijer 7
    10 Adoria Vonk/Elianne ToornvlietKlik hier voor de opstelling van Adoria Vonk/Elianne Toornvliet 0

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 09:02