Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel Zondag Competitie 2002-2003 (2e helft)

Stand na de speelronde op zondag 23 maart 2003

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Maud Tromp/Bibiane de BruinKlik hier voor de opstelling van Maud Tromp/Bibiane de Bruin 20
    2 Edith Hartgring/Nanda AlphenKlik hier voor de opstelling van Edith Hartgring/Nanda Alphen 18
    3 Ernee Everaars/Eva HarryssonKlik hier voor de opstelling van Ernee Everaars/Eva Harrysson 15
    4 Mireille Groot/Marieke VisserKlik hier voor de opstelling van Mireille Groot/Marieke Visser 14
    5 Simone Schaaper/Ria ReuringsKlik hier voor de opstelling van Simone Schaaper/Ria Reurings 11
    6 Lisa Kerstholt/Joanna v DorpenKlik hier voor de opstelling van Lisa Kerstholt/Joanna v Dorpen 11
    7 vd Groef / Duijn / PaapKlik hier voor de opstelling van vd Groef / Duijn / Paap 6
    8 Miranda Schilp/ Ellen BroertjKlik hier voor de opstelling van Miranda Schilp/ Ellen Broertj 1
Eerste klasse Bekijken 1 Nicole Kroon/Ingrid SchramaKlik hier voor de opstelling van Nicole Kroon/Ingrid Schrama 20
    2 Caroline deRijcke/Trea DongaKlik hier voor de opstelling van Caroline deRijcke/Trea Donga 18
    3 Ingrid Hijnen/Petra ReuringsKlik hier voor de opstelling van Ingrid Hijnen/Petra Reurings 14
    4 Brenda Verspeek / Anja ZwartevKlik hier voor de opstelling van Brenda Verspeek / Anja Zwartev 14
    5 Georgt Soelen/ Moniq HeemskerkKlik hier voor de opstelling van Georgt Soelen/ Moniq Heemskerk 13
    6 Annemarieke Smit/Bianca GeerisKlik hier voor de opstelling van Annemarieke Smit/Bianca Geeris 12
    7 Len Groeneveld / Bettie VlistKlik hier voor de opstelling van Len Groeneveld / Bettie Vlist 11
    8 Marian Dibbets/ Annette PuttenKlik hier voor de opstelling van Marian Dibbets/ Annette Putten 11
    9 Elmae vd Zwaan/Babs ReijKlik hier voor de opstelling van Elmae vd Zwaan/Babs Reij 6
    10 Irene Honkoop/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Irene Honkoop/Mireille Hirs 1
Tweede klasse Bekijken 1 Marianne Faassen/Saskia DrayerKlik hier voor de opstelling van Marianne Faassen/Saskia Drayer 21
    2 Liek Mone/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Liek Mone/Margo Weesie 14
    3 Marianne Buma/Nancy StoeteKlik hier voor de opstelling van Marianne Buma/Nancy Stoete 11
    4 Ingrid Fits/Jacqueline MeijerKlik hier voor de opstelling van Ingrid Fits/Jacqueline Meijer 10
    5 N Bartelings / M VeenedaalKlik hier voor de opstelling van N Bartelings / M Veenedaal 8
    6 Thea Pieke/Debby ElfrinkKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Debby Elfrink 8

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 25 Augustus 2019 03:02