Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m maart)

Stand na de speelronde op vrijdag 23 maart 2012

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Marja Duyn / Saskia LievaartKlik hier voor de opstelling van Marja Duyn / Saskia Lievaart 18
    2 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 17
    3 H. Kossen/W.vWooning/CHardebolKlik hier voor de opstelling van H. Kossen/W.vWooning/CHardebol 14
    4 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 14
    5 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 13
    6 WE Korthals Altes / S de VriesKlik hier voor de opstelling van WE Korthals Altes / S de Vries 13
    7 Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs 12
    8 A Hulsman/Greet vd WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/Greet vd Waart 11
    9 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 10
    10 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 10
    11 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 10
    12 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 2
Tweede Klasse B Bekijken 1 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 20
    2 JPE Otto / MS Bouwsma/WSchouwKlik hier voor de opstelling van JPE Otto / MS Bouwsma/WSchouw 19
    3 R Robison/M. Honders/I vdSandeKlik hier voor de opstelling van R Robison/M. Honders/I vdSande 14
    4 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 13
    5 C Raads/M Verhoeven/S.HooijKlik hier voor de opstelling van C Raads/M Verhoeven/S.Hooij 13
    6 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 10
    7 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 5
    8 Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 2
Derde Klasse A Bekijken 1 NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 20
    2 MJHoogeveen/WTA Langelaar-van Klik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 17
    3 JokeBeukenkmp/ Corry ZoetemanKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ Corry Zoeteman 17
    4 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 14
    5 S. Bouman / I. Meijer/ E. BosKlik hier voor de opstelling van S. Bouman / I. Meijer/ E. Bos 13
    6 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 13
    7 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 13
    8 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 12
    9 Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 12
    10 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 11
    11 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 11
    12 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 8
    13 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 6
    14 N Kamphuis/M Kragt/ vdManakkerKlik hier voor de opstelling van N Kamphuis/M Kragt/ vdManakker 1

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 9 December 2019 00:52