Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012 (jan t/m maart)

Stand na de speelronde op vrijdag 16 maart 2012

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 18
    2 M Bouwens / C Blom/ E. SmitKlik hier voor de opstelling van M Bouwens / C Blom/ E. Smit 15
    3 Carolien Bakel/Lenie HeeremansKlik hier voor de opstelling van Carolien Bakel/Lenie Heeremans 15
    4 BBaak/TOffenberg/SimoneHoogKlik hier voor de opstelling van BBaak/TOffenberg/SimoneHoog 15
    5 Inge O. & Marion B. /Gerda G.Klik hier voor de opstelling van Inge O. & Marion B. /Gerda G. 12
    6 Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 12
    7 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 11
    8 J Kamies/ D vGennip/ M FranzenKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ M Franzen 8
    9 Anita Veen / Reneé van RossumKlik hier voor de opstelling van Anita Veen / Reneé van Rossum 7
    10 TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 7
Eerste Klasse A Bekijken 1 YmkjePiepenbrin/MarianneSchrikKlik hier voor de opstelling van YmkjePiepenbrin/MarianneSchrik 17
    2 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 17
    3 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 16
    4 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 14
    5 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 12
    6 Tonnie van Os / Carla BuijsKlik hier voor de opstelling van Tonnie van Os / Carla Buijs 12
    7 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 11
    8 Nienke Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma/Ellen Bos 11
    9 M Bouwsma / W Schouw / J OttoKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw / J Otto 11
    10 Fleur Zurburg/ Luella DVenteKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg/ Luella DVente 11
    11 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 9
    12 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 3
Eerste Klasse B Bekijken 1 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 20
    2 A.Meininger/SvDitzh/H.HendriksKlik hier voor de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/H.Hendriks 16
    3 Edith Vinkes / Joke BürmannKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes / Joke Bürmann 15
    4 Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 15
    5 Fietje Kramer/G KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/G Kreike 13
    6 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 12
    7 Monique van Trigt / Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Monique van Trigt / Ellen Bos 11
    8 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 11
    9 Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 10
    10 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 10
    11 Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom 7
    12 Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 06:54