Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012

Stand na de speelronde op vrijdag 16 december 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Riksta Dorhout / Els HulstKlik hier voor de opstelling van Riksta Dorhout / Els Hulst 19
    2 Monique van Trigt / Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Monique van Trigt / Ellen Bos 18
    3 WE Korthals Altes / S de VriesKlik hier voor de opstelling van WE Korthals Altes / S de Vries 16
    4 Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs 14
    5 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 13
    6 H. Kossen/W.vWooning/CHardebolKlik hier voor de opstelling van H. Kossen/W.vWooning/CHardebol 12
    7 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 11
    8 Gwen Hetharia /Sheila SchagenKlik hier voor de opstelling van Gwen Hetharia /Sheila Schagen 11
    9 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 11
    10 A Hulsman/Greet vd WaartKlik hier voor de opstelling van A Hulsman/Greet vd Waart 8
    11 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 7
    12 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 4
Tweede Klasse B Bekijken 1 M Bouwsma / W Schouw / J OttoKlik hier voor de opstelling van M Bouwsma / W Schouw / J Otto 21
    2 Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning 18
    3 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 13
    4 Lia van Schaik / Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia van Schaik / Anke Blank 12
    5 C Kamps/W Kramer/C HardebolKlik hier voor de opstelling van C Kamps/W Kramer/C Hardebol 9
    6 M Breek/ M Dibbets/ I JanssenKlik hier voor de opstelling van M Breek/ M Dibbets/ I Janssen 8
    7 Nel Abels/ Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/ Marijke vd Noord 8
    8 MJHoogeveen/WTA Langelaar-van Klik hier voor de opstelling van MJHoogeveen/WTA Langelaar-van 7
Derde Klasse A Bekijken 1 Fleur Zurburg/ Luella DVenteKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg/ Luella DVente 21
    2 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 16
    3 JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 15
    4 Lia v Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia v Velzen/Anja Koppen 14
    5 Marianne Hopstaken/ Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Marianne Hopstaken/ Wil Arenda 14
    6 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 13
    7 NellekeHendriks/YolandavGelderKlik hier voor de opstelling van NellekeHendriks/YolandavGelder 13
    8 S. Bouman / I. Meijer/ E. BosKlik hier voor de opstelling van S. Bouman / I. Meijer/ E. Bos 12
    9 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 12
    10 Marjol. vMaris/Mir SchellekensKlik hier voor de opstelling van Marjol. vMaris/Mir Schellekens 10
    11 Ineke Kauling/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Kauling/ Francis v Eden 10
    12 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 10
    13 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 6
    14 N Kamphuis/M Kragt/ vdManakkerKlik hier voor de opstelling van N Kamphuis/M Kragt/ vdManakker 2

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 24 Augustus 2019 22:56