Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG WINTER 2011/2012

Stand na de speelronde op vrijdag 9 december 2011

  Details/Uitslagen     Punten
Hoofdklasse Bekijken 1 Inge O. & Marion B. /Gerda G.Klik hier voor de opstelling van Inge O. & Marion B. /Gerda G. 17
    2 Carolien Bakel/Lenie HeeremansKlik hier voor de opstelling van Carolien Bakel/Lenie Heeremans 16
    3 Maaike Bouwens / Chantal BlomKlik hier voor de opstelling van Maaike Bouwens / Chantal Blom 15
    4 J Kamies/ D vGennip/ M FranzenKlik hier voor de opstelling van J Kamies/ D vGennip/ M Franzen 14
    5 Anita Veen / Reneé van RossumKlik hier voor de opstelling van Anita Veen / Reneé van Rossum 12
    6 Annemarie Richard/Rieneke HutKlik hier voor de opstelling van Annemarie Richard/Rieneke Hut 11
    7 BBaak/TOffenberg/SimoneHoogKlik hier voor de opstelling van BBaak/TOffenberg/SimoneHoog 10
    8 TeclaBaas/IreneHogew/MayleneStKlik hier voor de opstelling van TeclaBaas/IreneHogew/MayleneSt 9
    9 A.Meininger/SvDitzh/H.HendriksKlik hier voor de opstelling van A.Meininger/SvDitzh/H.Hendriks 8
    10 Pauline Philippa / Puck GrootKlik hier voor de opstelling van Pauline Philippa / Puck Groot 8
Eerste Klasse A Bekijken 1 Joke Breewel/ Inge LenderingKlik hier voor de opstelling van Joke Breewel/ Inge Lendering 17
    2 Tonnie van Os / Carla BuijsKlik hier voor de opstelling van Tonnie van Os / Carla Buijs 16
    3 Fietje Kramer/Geraldine KreikeKlik hier voor de opstelling van Fietje Kramer/Geraldine Kreike 14
    4 YmkjePiepenbrin/MarianneSchrikKlik hier voor de opstelling van YmkjePiepenbrin/MarianneSchrik 14
    5 Miek Lange/ Pauln HafkenscheidKlik hier voor de opstelling van Miek Lange/ Pauln Hafkenscheid 13
    6 Tanja Heyink/Inge HilberdinkKlik hier voor de opstelling van Tanja Heyink/Inge Hilberdink 12
    7 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 12
    8 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 11
    9 R Grothuis/C KrusemanKlik hier voor de opstelling van R Grothuis/C Kruseman 11
    10 MarianneDib/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van MarianneDib/NienkeBosma 9
    11 Robison/Honders/SandenKlik hier voor de opstelling van Robison/Honders/Sanden 8
    12 Denise Bauer /Ingrid SnertringKlik hier voor de opstelling van Denise Bauer /Ingrid Snertring 7
Eerste Klasse B Bekijken 1 Leotine vDongen/Silvia NoorderKlik hier voor de opstelling van Leotine vDongen/Silvia Noorder 24
    2 Patricia Bettink/ Maud CroeseKlik hier voor de opstelling van Patricia Bettink/  Maud Croese 15
    3 Sonja Bos/Ellen Ypma-De VenteKlik hier voor de opstelling van Sonja Bos/Ellen Ypma-De Vente 14
    4 Ellen Leijen / Riet BaarsKlik hier voor de opstelling van Ellen Leijen / Riet Baars 13
    5 Lida& Belinda LeursKlik hier voor de opstelling van Lida& Belinda Leurs 12
    6 Nienke Bosma/Ellen BosKlik hier voor de opstelling van Nienke Bosma/Ellen Bos 12
    7 Edith Vinkes / Joke BürmannKlik hier voor de opstelling van Edith Vinkes / Joke Bürmann 12
    8 Annette vd Putten/Margo WeesieKlik hier voor de opstelling van Annette vd Putten/Margo Weesie 11
    9 Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom 9
    10 Roelofs / Bloemend /ReesinkKlik hier voor de opstelling van Roelofs / Bloemend /Reesink 9
    11 C Raads/M Verhoeven/S.HooijKlik hier voor de opstelling van C Raads/M Verhoeven/S.Hooij 9
    12 Wilma Reins/Mieke ButerKlik hier voor de opstelling van Wilma Reins/Mieke Buter 4

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 22 Augustus 2019 11:22