Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2009-2010 (jan t/m maart 2010)

Stand na de speelronde op vrijdag 26 maart 2010

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 20
    2 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 15
    3 Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 13
    4 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 12
    5 V Hermus/ M Dibbets/E BosKlik hier voor de opstelling van V Hermus/ M Dibbets/E Bos 11
    6 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 11
    7 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 11
    8 Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs 11
    9 Inez Abels / Nelleke HendriksKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Nelleke Hendriks 10
    10 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 6
Tweede Klasse B Bekijken 1 Ellen Bos/Nienke BosmaKlik hier voor de opstelling van Ellen Bos/Nienke Bosma 18
    2 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 18
    3 Ineke Ames/A vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Ineke Ames/A vd Veldt 16
    4 Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning 15
    5 Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 12
    6 Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen 10
    7 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 10
    8 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 10
    9 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 7
    10 Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 4
Derde Klasse A Bekijken 1 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 20
    2 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 18
    3 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 16
    4 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 15
    5 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 14
    6 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 12
    7 Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 12
    8 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 12
    9 Aleid Everts / Christa de GeusKlik hier voor de opstelling van Aleid Everts / Christa de Geus 11
    10 JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 9
    11 Christel Brix / Shiela SchagenKlik hier voor de opstelling van Christel Brix / Shiela Schagen 9
    12 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 9
    13 A Jole/M. Bast-Schel./HVossenKlik hier voor de opstelling van A Jole/M. Bast-Schel./HVossen 6
    14 Fleur Zurburg / Gwen HethariaKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg / Gwen Hetharia 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 21 Augustus 2019 02:46