Huidige stand van een divisie Portal DB Provider Home Help About


Tennis- & Sportcentrum De Nieuwe Brug

Damesdubbel VRIJDAG 2009-2010

Stand na de speelronde op vrijdag 11 december 2009

  Details/Uitslagen     Punten
Tweede Klasse A Bekijken 1 SimoneVeltm/BarBaak/TinekePeetKlik hier voor de opstelling van SimoneVeltm/BarBaak/TinekePeet 22
    2 Marianne Dibbets/NienkeBosmaKlik hier voor de opstelling van Marianne Dibbets/NienkeBosma 17
    3 Tecla Baas / Irene HogewegKlik hier voor de opstelling van Tecla Baas / Irene Hogeweg 16
    4 Thea Pieke/Mireille HirsKlik hier voor de opstelling van Thea Pieke/Mireille Hirs 14
    5 Mieke Haaijer / Gonnie BergKlik hier voor de opstelling van Mieke Haaijer / Gonnie Berg 13
    6 Sabine Jong / Annelies RoelofsKlik hier voor de opstelling van Sabine Jong / Annelies Roelofs 12
    7 Petra Gravemaker/Wil van WezepKlik hier voor de opstelling van Petra Gravemaker/Wil van Wezep 11
    8 Lia vSchaik/Anke BlankKlik hier voor de opstelling van Lia vSchaik/Anke Blank 7
    9 Inez Abels / Nelleke HendriksKlik hier voor de opstelling van Inez Abels / Nelleke Hendriks 4
    10 Willy Meijster/Tineke DraaismaKlik hier voor de opstelling van Willy Meijster/Tineke Draaisma 4
Tweede Klasse B Bekijken 1 Ans van Mourik/Bep KromKlik hier voor de opstelling van Ans van Mourik/Bep Krom 21
    2 Monique Klemann/Joke vd HeidenKlik hier voor de opstelling van Monique Klemann/Joke vd Heiden 19
    3 Bep Hof & Antoinette KeuningKlik hier voor de opstelling van Bep Hof & Antoinette Keuning 15
    4 Wendy v Wooning/Helen KossenKlik hier voor de opstelling van Wendy v  Wooning/Helen Kossen 12
    5 Greet Kock-Ylstra / Wil ArendaKlik hier voor de opstelling van Greet Kock-Ylstra / Wil Arenda 11
    6 Nel Abels/Marijke vd NoordKlik hier voor de opstelling van Nel Abels/Marijke vd Noord 10
    7 Nel Meijer / Petra GravemakerKlik hier voor de opstelling van Nel Meijer / Petra Gravemaker 10
    8 Ineke Ames/A vd VeldtKlik hier voor de opstelling van Ineke Ames/A vd Veldt 9
    9 Liek Moné / Valentine HermusKlik hier voor de opstelling van Liek Moné / Valentine Hermus 7
    10 Christa Kamps/Wally KramerKlik hier voor de opstelling van Christa Kamps/Wally Kramer 6
Derde Klasse A Bekijken 1 Lia Velzen/Anja KoppenKlik hier voor de opstelling van Lia  Velzen/Anja Koppen 18
    2 Lia Schaik / Anneke LeuffenKlik hier voor de opstelling van Lia Schaik / Anneke Leuffen 17
    3 Rita Smeenge / Marleen LouwKlik hier voor de opstelling van Rita Smeenge / Marleen Louw 17
    4 Aleid Everts / Christa de GeusKlik hier voor de opstelling van Aleid Everts / Christa de Geus 15
    5 Marie-Jose vVeggel/Ans KamerKlik hier voor de opstelling van Marie-Jose vVeggel/Ans Kamer 15
    6 JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburgKlik hier voor de opstelling van JokeBeukenkmp/ SimoneDanneburg 14
    7 Fia Bodewus/ Eveline vBoheemenKlik hier voor de opstelling van Fia Bodewus/ Eveline vBoheemen 12
    8 Monique Leuffen / Rina BosKlik hier voor de opstelling van Monique Leuffen / Rina Bos 11
    9 AnnemiekJole/ MirjamSchellenkeKlik hier voor de opstelling van AnnemiekJole/ MirjamSchellenke 10
    10 Simone Stokman/Tinie v StamKlik hier voor de opstelling van Simone Stokman/Tinie v Stam 9
    11 Fleur Zurburg / Gwen HethariaKlik hier voor de opstelling van Fleur Zurburg / Gwen Hetharia 9
    12 Christel Brix / Shiela SchagenKlik hier voor de opstelling van Christel Brix / Shiela Schagen 8
    13 Sandra Bouman / Ingrid MeijerKlik hier voor de opstelling van Sandra Bouman / Ingrid Meijer 8
    14 Ineke Versteeg/ Francis v EdenKlik hier voor de opstelling van Ineke Versteeg/ Francis v Eden 5

De oranje nummers promoveren of degraderen.



Terug...


© PLANMYSPORT - 18 Augustus 2019 23:28